Korku Hikayeleri

Murat Mert Olayları

Murat Mert Olayları

Merhabalar. Ben Murat Mert, bu sitede paylaştığım iki hikayem vardı ancak üçüncü bir olay yaşayacağımı tahmin etmemiştim.

Evde uyuyordum bir anda sıçrayarak uyandım. Kapıya doğru baktığımda gölgeye benzeyen bir şeyin geçtiğini gördüm. Hayal görmüş yada göz yanılması olabileceğini düşündüm. Doğrusu pek önemsemedim. Kalkıp bilgisayarımın başına geçtim yarım saat kadar olduktan sonra, mutfaktan gelen bir sesle irkildim. Tak diye duyduğum sesin sebebini öğrenmek için mutfağa gittiğimde tencerenin kapağının yere düşmüş olduğunu gördüm. Aldım ve düz mermere koydum. Sonra odama geçtiğim anda aynı sesi tekrar duydum. Aynı kapak yine yere düşmüştü. İçimi bir ürperti sardı. O anda gördüğüm rüya aklıma geldi.

Rüyamda iki dağın arasında bir yerdeydim. Biri bana etrafı gösteriyordu. Ordakiler bana, “Sende bize katılacaksın, sende…” diye sürekli aynı şeyleri tekrar ediyorlardı. Rüyayı gördüğümde aslında pek önemsememiştim, yani rüyada insan her şey görebilir diye düşünüp bir anlam aramamıştım. Bu seferkinde o iki dağın arasındaki yere bir yerden düşüyordum. Bu durum canımı sıktı. Rüyamı 11 yıllık arkadaşıma anlattım. Çözüm bulmaya çalıştık ancak bir sonuca varamadık.

Bir Pazar günü arkadaşımda kalacaktım. Ayrı odalarda kaldık. Gece susayınca, mutfağa su almak için gittim. Işığı açmamla kapanması bir oldu. Biraz ürperdim. Suyu alıp geldim ancak bir türlü uyuyamıyordum, birinin beni izlediğini hissediyordum, bundan kesinlikle emin olunca arkadaşım olduğunu düşünüp arkamı döndüm. Ancak gördüğüm arkadaşım değil, o rüyamdaki adamdı ve bana gülümseyerek bakıyordu. Bende korkunun da etkisiyle şaşkınlıkla onu izlemeye başladım. Öyle kalakalmıştım. Bilmediğim bir dilde bana bir şeyler söyleyip kayboldu. Ara sıra bazı sesler duyuyorum ancak şu an iyiyim.

Murat Mert

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu