Korku HikayeleriSizden Gelenler

Karanlıktaki “ŞEY”

Karanlıktaki “ŞEY”

Uzun bir duş sonrası rahatça uyuyabileceğini düşünmüştü. Odasına inerken kullandığı merdivenlerin gıcırtısı her zaman huzursuz ederdi. Basamaklara attığı her adımda koridorun karanlığı içini ürpertiyor, kalbini göğüs kafesini parçalayacak kadar hızlı attırıyordu.

Bütün hayatı boyunca karanlıktan korkmuştu. Ama orada, o karanlığın ve bilinmezliğin içinde ne olduğunu hiç bir zaman öğrenememişti. O şeyden sürekli kaçıyor, karanlığın düşüncesi bile titretmeye yetiyordu.
Peki ya o kimdi? Uğursuz varlık doğru zamanı bekliyordu, vakit geldiğinde gizlendiği yerden çıkıp onu cehenneme hapsedecek idi.

Karanlıkta hissettiği koşup uzaklaşma dürtüsünün sebebi aslında onu geriye doğru çeken varlığın kudretiydi. Bu yüzden asla karanlıkta uyuyamazdı. Fakat bilmediği bir gerçek vardı, uyuduğu anda o şeyin zifiri karanlıktaki kollarına kendini bırakıyordu.

Ondan kurtulmak için tek şansı var. Karanlığa yaklaştığı zaman arkasına bakmadan kaçması gerekiyor. Onu görürse bir daha karanlıktan kurtulamayacak.

Okuyucularımızdan Gelenler – Salih

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu