Korku Hikayeleri

Değişik Bir Korku Hikayesi, “DeepWeb #1 (Kurgu)”

Değişik Bir Korku Hikayesi, “DeepWeb #1 (Kurgu)”

Merhabalar ben Emre 22 yaşındayım sizlere 18 yaşındayken başımdan geçen bir cinayet vakasını anlatacağım. O zamanlar Amerika’daydım konuya geçersek eğer;

Başımıza gelen kazaların bir diğer sebebi meraktır. Ben ve arkadaşım Nicolas, ‘DeepWeb’i çok yakından takip ederdik sizde bilirsiniz ki Deepweb internetin gözükmeyen yani buz dağının gözükmeyen kısmı diyebiliriz. Deepwebte dolandırılma, kölelik, katiller, suikastçılar, madde satıcılığı, sahte kredi gibi birçok alanları vardır, biz ise bunlara merak duyan gençlerdik.

Nicolas bir gün bana bir mesaj yolladı facebook üzerinden mesajda “Emre kardeşim bugün bir çılgınlık yapalım mı ? DeepWeb’e giriş yapacağız ve kendimizi öldürtmek için proffesional katil kiralayacağız korkma söylentiden ibaret her şey, bir şey olmayacak bana güven sadece eğleneceğiz olur mu ?.” Ne kadar doğru bilmiyorum ama söylenti, yalan, boş şeyler olduğunu düşünüyordum bende çünkü saçma buluyordum kabul ettim. Nicolas’in evine gittim. DeepWebe girdik verdiği sitelerden bulmaca çözer gibi bir şeydi bazı sitelerde kenarda köşede numaralar vesaire vardı bu numaralar bizi bir başka siteye yönlendiriyordu. 1 saat uğraştıktan sonra bir siteye denk geldik İngilizce bir yazı vardi ”Gece 03;00’da sitemiz aktif olacaktır beklemede kalınız”.

Biz Nicolas’la beraber bekledik sitede yüzlerce isim vardı bunlar katillerin ismiydi ve sadece isimleri yazmıyordu ne tarz cinayetler işledikleri de yazıyordu. Biz Nox denen bir adamı seçtik, o sırada geri kalan işi Nicolas’a bıraktım evime gittim Nicolas’ın yapması gereken iletişime geçip adreslerimizi vermek. Korkuyordum içimden bir ses yapmayın diyordu ama ben gelip bizi öldüreceğine inanmıyordum eve vardığım gibi Nicolas aradı yanıt geldi Nox’tan;

”Cumartesi işlerini bitiricem. Ödeme işlemlerinizi ben icraatımı yaptıktan sonra halledersiniz yoksa sizi de halletmek zorunda kalırım.”

Çarşambaydı o gün, ben ve Nicolas güldük kendimizi öldürmek için adamı kiraladık gerçekten gülünç durum.

Ve beklediğimiz gün gelmişti Cumartesi gece 00;00 şunu söylemeliyim ki sadece mahallemiz aynı, aynı yerde oturmuyoruz aramızda 5 dakikalık yol var. İkimizde lap topları açıp Skype’den görüntülü konuşuyoruz iki üç kere geldi gibisinden şakalaştık. Gece 02;50 gelmeyecek herhalde dedim Nicolas “ben sana ne demiştim söylentiden ibaret” tam bunu dediğinde Nicolas’in arkasındaki dolap çok azıcık açıldı ve öylece kaldı. Nicolas penceren falan açık mı dedim hayır dedi tam çıkış yapacaktık ki dolap birden açıldı ve 1.80 boylarında bir adam suratını maskeyle gizlemiş ve kafasında bir kamera herhalde öldüreceği kişileri kanıtlamak için kullanıyordu maske bembeyaz bir maskeydi tam o an arkanda dedim ve odamdan çıkarken benle alay ettiğini duydum Nicolas’in herhalde kandırdığımı düşündü ben evden çoktan çıkmıştım elime bir bıçak aldım elim titriyor bacaklarım titriyor ama yine de koşuyorum kapıyı çaldım, zile bastıktan 3-4 defa sonra Nicolas’ın babası kapıyı açtı uyku sersemliği ile beni tanımadı ben içeri daldım, odasına girdiğimde ise Nicolas lap topun başındaydı sandalyede oturmuş bir vaziyetteydi seslendim cevap vermedi, babasıyla beraber sandalyesini kendimize doğru çevirdik  ve ne görelim Nicolas’ın suratına büyük ve çok derin bir şekilde X harfi çizilmişti. Koskocaman X. Çizilen kısımları kan toplamıştı biz sallandırınca kanlar dökülmeye başladı ve yere yıkılınca sırtındaki koskoca X’i yine görmüştük çok derindi, kemiği görebiliyorduk. Suratındaki X işaretini çizerken bıçağı gözlerinin üzerinden bile geçirmişti. Her ne kullandıysa şok olmuştum göz, burun, ağızdan eser yok gibi…

Psikolojim bozulmuştu polislere ifade verdikten sonra Türkiye’ye döndüm. Ama öncesinde ben bu işlemleri Nicolasa yaptırmıştım yani mesajı ben yollamadım,  Nicolas’ın ne yazdığını görmedim bile yani o yolladı. Polislerin araştırmasına göre bizim tarafımızdan gönderilen mesajda bizim adreslerimiz yoktu. Nicolas binalarının karşısındaki boş bir evin adresini yazmış, katil o boş eve cuma günü gözetlemek için gitmiş fakat kandırıldığını öğrenince Nicolas’ın ip adresinden evini öğrenip onu öldürdü. Ben tehlikede değildim ama psikolojim sebebiyle ülkeme döndüm.

By.Msi

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu