Korku HikayeleriSizden Gelenler

Cinler Gerçek

Cinler Gerçek

Rüyamda bir sokak arasındayız. Hava kararmış ama etraf hala kalabalık. Selim ile cin’lerle ilgili hararetli bir konuşma yapıyoruz. Ben her zamanki gibi bu konuda şüpheliyim ve ona inanmıyorum.

Konuşmanın bir yerinde diyorki: “Cinler gerçek.”

“Hatta şu an burda bir tane var. Karşımızdaki adamın sağ omuzuna dikkatlice bak.”

Karşımızda telefonla konuşan orta yaşlı bir adam var. Omuzunun üzerine dikkatlice bakıyorum ama hiç bir şey gözükmüyor.

Selim kendinden gayet emin bir şekilde “Şu an aslında orda, ama görmek için bütün dikkatini vermelisin” diyor.

Bu sefer kafamda hiç bir düşünce olmadan, sanki meditasyon yaparmış gibi omuzun üzerindeki boşluğa sadece ‘bakıyorum’. Bakarken de içimden, cinlerin gerçek olup olmadığını sorguluyorum, ama aynı meditasyon sırasında yaptığım gibi kafam dağıldığını farkedip dikkatimi sağ omuzun üzerine geri döndürüyorum.

Adamın omuzuna böyle boş boş bakmaya devam ederken birdenbire kafama bir baş ağrısı saplanıyor. Başağrısının artması ile nasıl oluyorsa konsatrasyonum da artıyor ve gerçekten bir şeyler görmeye başlıyorum.

Omuzun üstünde küçük bi suratın silüeti belli belirsiz bana bakıyor. Gördüğüm küçük adam bağdaş kurmuş, tamamen ifadesiz ve hangi yönden bakarsam bakayım suratı hep bana dönük.

Dikkatimi arttırdıkça siluet daha da belirginleşiyor. Gördüklerimin gerçek olduğuna şaşırıp çok heyecanlanıyorum.

Cin’in silüeti ve bakışları belirginleştikçe kafamı başka bir yöne çeviremediğimi farkediyorum. Beynimin içinde bir çeşit elektriksel uğultu gittikçe yükseliyor ve o an felç geçirdiğimi anlıyorum.

Ayaktayım ama sanki ağır bir uyuşturucu ile kitlenmiş gibiyim. Ne konuşabiliyor ne de gözlerimi cin’den ayırabiliyorum. Kafamın içindeki garip uğultu ve titreşimler daha da artarak dayanılmaz hale geliyor.

Aniden bütün bunların ancak bir rüya olabileceğine karar verip uyanmaya çalışıyorum, ama bir türlü uyanamıyorum.

Rüyamda bir süre daha cin’den bakışlarımı kaçırmaya, kafamı başka yöne çevirmeye çalıştım.

En sonunda gözlerimi gerçek hayatta açabildim. Artık rüya görmüyordum ama kafamdaki sesler ve baş ağrısı aynı şiddette devam ediyordu.

Bilincim tam açık olmasada kendi odamda olduğumun ve uyandığımın farkındaydım, ama üzerimdeki yorgan sanki 100 kiloymuş gibi bir türlü doğrulamıyordum.

Ne kadar olduğunu bilmediğim bir süre gözlerim açık, tamamen haraketsiz kitlenmiş bir şekilde yatakta bekledim. Beynimdeki sesler azalıp, biraz daha düşüncelerim normalleşince ayağa kalkabildim.

Ayağa kalktığımda yaşadıklarımın rüya olup olmadığını hala çözememiştim. Kendimi yatakta öyle sıkmışım ki yürürken bacaklarım ağrıyordu.

Biraz zaman geçtikten sonra da sakinleştim ve hiç korkmadan uyudum.

Şu an bu yazıyı yazarken ertesi gün öğlen saatlerindeyiz. Hala kafamda garip bir ağırlık ve hafif karıncalanmalar var.

Sanıyorum cinler gerçek.

Okuyucularımızdan Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

21 Yorum

 1. Bi akşam evde tektim.Annemler gitmişti.Tabi annemler gitmeden önce cinleri çok araştırmıştım ama korkmamıştım.Neyse annemler falan gitti bnde TV izliyorum uyumak istedim bir ses geldi kulağıma ses bana ömeeeer diyordu aldırış etmedim ilk başta bu ses bayağı bi tekrar etti korkmaya başlamıştım. Sonra uyumaktan vazgeçtim. Mutfağa bi gittim yarım fanta şişesi sallanmaya başladı. Sonra bu olanlara dayanamayıp evden kaçtım. Ve o gece sabah ezanına kadar uyuyamadım.

  1. Allah demiştir ki:ben bana ibadet etsinler diye insanları ve cinleri yarattım. Kuran ı kerim ‘e bakın cin suresi .cinler lambada yaşamazlar dilek gerçekleştirmezler inşaallah kimselere musallat olmaz

  2. sakın inanmıyorum deme çok kötü..cinler gerçektir ve vardırlar hemen hemen her yerde ben 5 yaşından beri onlarlayım ve kurtulamıyorum….saolsunlar hep yanımdalar hocaya gittim hiçbiri bilemiyor hepsi sahte hoca biri vardı gerçekten işi bilen onuda duvara çarptılar bendekiler büyükmüş….gerçek yüzlerini bir görsen bırak dua okumayı ALLAH bile diyemezsin..inanmıyorum dediğin an zaten musallat için fırsat vermiş olursun

  3. bir ara her akşam karabasan denen yaratık ..musallat olmuştu..zaten üzerimde bir sürü var bide bu peydah oldu…her akşam her akşam illet geldi ne kadar dua okursan oku gitmiyor sonunda küfür ettim bir daha gelmedi ağrına gitmiş olmalı..boyu biryetmiş sekiz gibi saçları beline kadar ve iri .duyduğum kadarıyla kadın…..ne ses bırakıyor nede hareket kabiliyeti….okadar güçlüydü….tutma imkanı verse tutardım fakat olmadık zamanda yıldırım hızıyla etkisizleştiriyor…benim gibi karışık bir arkadaşım yakalamış bayanmış ve onbeş yaş civarıydı sadece nasıl oldu demiş…ve kaçmış birdaha gelmemiş…onu öbür cinler öldürmüş olabilir dedei yakalndığı için…korkuyla besleniyorlar…imanı zayıflatmak için….

 2. Sekiz yildir iki katli bahcelui bir evde otu
  Ru yorum. Cok sayıda kprkunc olaylar Yaşadim . Yaşananlar gerçekmi ben normal değilmiyim bilmiyorum.yasadigim olayların birkacini anlatiyim.bir gun gündüz vakti oglum ve kizimla bahcedeyken oğlum pencereden birinin baktigini soyledi. Baska birgün oğlumun tabletinde kayitli yuruyen beyaz ayaklar görünüyordu.bazen insan sesleri ve aglayan cocuk sesi duyuyorum .dışarıdan gelmedine eminim.bazen sabah ezanina kadar uyuyamiyoruz sanki birşey bizi uyutmuyo. Bunun gibi yuzlerce olay

 3. Ben böyle bir şey olabileceğini zannetmiyorum?????????????????????????????????????????????????????

 4. OLAMAZ BUNU OKUDUKTAN SONRA BENDE BU RÜYAYI GÖRDÜM VE ARTIK UYKUDA OLMASAMDA YANIMA GELİYOR aaa pardon ben felçtim di mi sdhajsdjhs yaa

  1. Pardon yhaa kuzenim yazmış sjdkjdhksjdhfk hayır ben yazdım dalga geçme amaçlı skjdkasdkjhas

 5. Gizli isimli arkadaş ben de gördüm ve delirmek üzereyim artık bir görüşebilir miyiz eğr sen de gerçekten gördüysen?

  1. Size en iyisinden korku hikayesi anlatim mi ?

   Adamın birisi donmus karısıda kilot ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu