Hasan BoykasKorku HikayeleriSizden Gelenler

Korku Severler Devamı Geldi, “Gizli İlimler Part 3”

Gizli İlimler Part

Merhaba arkadaşlar yoğun istekten dolayı part 3’ü yazmaya karar verdim.
Evet, eve gelmiştik dua’ları okumuş yatağıma yatmıştım. Dediğim gibi o gece olmadık şeyler başıma geldi. Saat 3 civarı kalktım susamıştım ama kalkmaya korkuyordum  zira cinlerin sabah 3 en aktif oldukları zamandır. Gözlerim bulanık şekilde uyku sersemi suyumu içtim ve birden sağımdan solumdan siyah kollar sarıldı bana. Kıllı ve kokan kollardı, arkamdan sarılmıştı. Biliyordum ki yine beni rahat bırakmayacaklar. Bu sefer kendimi zorladım artık canıma tak etmişti, öyle hırslandım ki resmen dövecektim ama olmuyodu çok güçlüydü ve şok etkisinde bayılmışım. Yerde yatıyorum saat 10 civarında eniştem beni görüp hemen kaldırdı “ne oldu sana Hasan?” Diye telaş ile beni ayaklandırmaya çalıştı. O an Annemde gelmişti. “Yine onlar de mi?” Dedi. Ağlamaya başladım. Annem “Bir duş al, abdest al, ondan sonra doğru hocaya gidiyoruz tamam mı? ” dedi. Kabul ederek lavaboya girdim kapıyı kitledim. Lavabo Mutfakla yan yana olduğundan duvardan sesler oldukça az da olsa duyuluyodu. Babam, küçükken ben şımarık olduğumdan, beni döverdi akıllanayım diye de Lavaboya kitlerdi, 1 saatliğine felan. Ben o zamanlar ne yapcağımı bilmezdim ve duvara delik açmıştım, saklı bir delik idi. Ortalığı en azından göreyim diye. Neyse o küçüklükten kalan delikden bakmıştım. Annem, ablam ve eniştem “Bu çocuğu yoksa akıl hastanesine mi baktırsak? ” diye fısıltıyla konuşuyorlardı, ben öfkeyle içimden sövüyordum bi hoca bana inanıyordu ki ondan da şüphe etmeye başlıyordum. Aynaya yine bakmıştım. Korkarak bakmıştım. İbranice yazılara bakarken okumaya çalışıyordum dalmıştım aklıma hocanın dediği gelmişti ve hemen bırakmıştım okumayı. Korku filmi gibiydi kabusdu. İnanmazsınız çok saçma ama omzumdan  göğüsüme doğru yavaş yavaş yazılar çoğalıyordu. Dövme gibiydi. Ben bayılmışım yine ve üstüm çıplak hocada buldum kendimi. Hoca “Beni dinlemiyorsun, bir kere daha dediğimi yapmazsan bir daha gelme buraya ” dedi. Bi su içtikten sonra “Hocam annemler beni tımarhaneye yollayacaklar ne yapacağız?” Dedim. Endişelenmeme gerek olmadığını ve halledeceğini söylemişti. Karşısına oturttu beni ve daha önce kağıt vermişti bana “Bu kağıttaki duayı devamlı oku şimdi” dedi. “Ben dur diyesiye kadar tamam mı?” ben “Tamam” dedim. Evet o bir şeyler okuyor ben bir şeyler okuyorum. Cin gelmişti biliyordum o Yahudi olan cin gelmişti. Hoca “Dur!” Diye uyardı. Ben durdum. Cin ” Beni neden rahatsız ediyosunuz ? ” dedi. Hoca İbranice konuşmaya başladı. İkisi konuşup gülüşüyordu. Her şey bittikten sonra “Hocam niye kahkaha attınız? ” dedim. “Bu cinle daha önce tanışmıştık cinler akıllıdır ve sana Yahudi olduğunu söyledi dimi?” Demişti. Evet evet! Dedim. Ama aslında Müslüman olmak istediğini söyledi demi?” Evet? Dedim. “Bu cin Müslümandır başka cinlerin arasına sızıp doğru yola koymaya çalışır dedi. Ben ne olup bittiğini  anlamadan herşeye tamam deyip çay içip gitmiştim.

Evde binlerce sorularım vardı neden? Neden böyle, neden şöyle? Binlerce sorular. O stresde annemler karar vermişti. Ben iyi iken. Beni akıl hastanesine baktırmak için kayıt ettiklerini duymuştum. Ben kafayı bu sefer komple yiyordum.

Tımarhanede ilginç ve Heyecanlı olaylar başıma geldi. Devamını isterseniz yazarım. Şimdilik hoşcakalın.

Okuyucularımızdan Gelenler – Hasan Boykas

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

21 Yorum

  1. Bu nedir yav ne saçma. Yok üstüne doğru yazılar çıkmaya başlamışta. Falanda filan.4ü falan yayınlamayın. salla salla tutarsa tutar diyosunuz demi. Adam gibi hikaye yazın

    1. Kolaysa sen sallasana, sen yaz madem adam gibi bi hikaye de okuyalım nasıl oluyomuş bakam. Millet uğraşmış yazmış ne biçim yorum yapıyosunz yaaa. Beğenmezsen beğenme ama bu ne yani salla salla falan ayıp olmuş…

    2. Okuma kardeşim, mecbur deyilsin. Inanmakta zorunda deyilsin. Eğer birazcik bilgin olsa anlarsın. Ama o kafada yok sende kardeşim. Allah beyin yağdırsa sen Şemsiyeyle dışara cıkarsın. Emeğime yazık. Okumazsan sevinirim.

  2. Abi artık bitir şunu kesip kesip duruyosun devamını isterseniz yazarım ne istemeyen okumaz zaten bitir da artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu