Aşk HikayeleriMurat Canpolat

Aşk Hikayesi “EN BÜYÜK AŞK KAVGA İLE BAŞLAR” 6. Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi “EN BÜYÜK AŞK KAVGA İLE BAŞLAR” 6. Bölüm

Aşk

Aşk Hikayesi; ‘Hanımefendi beni dinlemeniz hem sizin açınızdan hem de benim açımdan olumlu olacaktır. Zira derslerimde başka işlerle uğraşan öğrencilerden hoşlanmam. Ayrıca böylesi bir durumda öğrencilerin beni dinlemediği zannına kapılıyorum. Bu zanda benim anlatma verimimi düşürüyor’

Bir öğrenci elini kaldırarak:

‘Hocam, hani arkadaş gibi olacaktık’ dedi, neşeli bir şekilde.

‘Evet, arkadaş gibi olacağız dedim’ dedi hoca ‘ama her insanın iyi huyları olduğu gibi kötü huyları da olabiliyor. Benimde kötü huyum bu. Bu huyumu dikkate alarak derslerinizi dinlerseniz sevinirim’

Fulya, onun seslenmesinden sonra çantasını masaya bakarak ona döndü, döner dönmez bakakaldı. Baktığı andan itibaren sanki etraf karanlıklaştı. Kendisinin ve hocanın olduğu yerden başka ışık yoktu. İkisi de birbirlerine aşkla bakıyorlar, gülücükler atıyorlardı. Bu durum arkadaşının kendisini sarsmasıyla sona erdi.

‘Ne oluyor kuzum sana’ dedi şaşkınlıkla ‘deminden beri hocaya bakıp bakıp duruyorsun, hiç tepki vermeden’

O, hocaya baktığı anda aslında Akif’te aynı durumdaydı ve kalbi yerinden çıkacakmış gibi atıyordu. Şimdiye kadar hiçbir kız kalbini bu kadar çarptırmamıştı. Bu durumu öğrencilere belli etmek istemese de bazı öğrencilerin gözlerinden kaçmamıştı.

‘Bak şu işe, kimseye yüz vermeyen kız kalbini hocaya kaptırmış’ diyordu birisi sessizce arkadaşına. Diğeri de ona:

‘Baksana hoca bile kayıtsız değil’ dedi arkadaşına, kıs kıs gülerek.

Serkan, o konuştukça hırsından köpürüyor ‘Hıh, karate hocasıymış. Bayılayım karate hocalığına. Arkadaşlarımla seni bir güzel dövelim, o zaman görürüz hocalığını’ diyordu kendi kendine. Ayrıca, onunda gözlerinden kaçmamıştı Fulya’nın ona bakışı ve hocanın da ona bakışı ve tavırları. Bu yüzdende ellerini sıkıyor, bir an evvel dersin bitmesini bekliyordu.

İki saat sonra…

‘Şiişt, geliyor işte’ dedi, Serkan ‘dikkatli olun ve kendinizi belli etmeden saldırın’ dedi, sessizce

Arkadaşları onu dinledikten sonra:

‘Tamam, sen hiç merak etme. Bu işi tereyağından kıl çeker gibi yapacağız. Hatta öyle olacak ki darbenin nereden geldiğini bile bilemeyecek’ dedi arkadaşları.

‘Gel bakalım hoca’ dedi Serkan, sinsice gülerek ‘Bakalım gerçekten karate hocası mısın, değil misin?’

Yazar – Murat CANPOLAT

1- Bölüm

2- Bölüm

3- Bölüm

4- Bölüm

5- Bölüm

6- Bölüm

7- Bölüm

hikaye, aşk hikayeleri, aşk öyküleri, en büyük aşklar kavga ile başlar, aşk, sevda, aşk hikayesi arşivi, hikaye örnekleri, aşk hikayesi örnekleri, hikaye okuma, öykü, hikaye oku, bizim hikaye,kısa hikaye, hikaye örnekleri, hikayeler, uzun hikaye, degarado.com, ilimsaati.com, hikayelerimizden.com, secmehikayeler.com, birikimlerim.com, hazineler.com.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

4 Yorum

    1. ŞU AN TALİHSİZ AYSEL ROMANIMI YAZIYORUM. İNŞALLAH BU ROMANIMI TAMAMLADIKTAN SONRA DEVAM EDECEĞİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu