Korku HikayeleriSizden Gelenler

Mezarlıkta Bir Gece

Mezarlıkta Bir Gece

Arkadaşlar sizlere dedemin yaşadığı bir olayı onun ağzından anlatacağım. Dedem şu anda 70 yaşında ve bu olay 57 yıl önce yaşanmışdır.

Saat 22:00 du. Arkadaşlarımla partiye gitmiştik. Parti çok eğlenceli geçmişti. Eve dönüyorduk ve dönüş yolumuz mezarlıktan geçiyodu. Sohbet ede ede ilerliyorduk. Birden araba durdu arkadaşım benzinin bittiğini, bana karşıda petrol olduğunu söyledi.  Ve bana para verip, “benzin al gel” dedi. “Gel birlikte gidelim,” dedim. Korktuğumu belli etmek istemedim. O da, “sen git gel zaten petrol yakınlarda” dedi, bende tamam dedim. Yola koyuldum petrolün olduğu tarafa gittim. Fazla yol gitmiştim,  bulamamıştım. Hayallere dalmıştım birden bir çığlık sesi duydum ve arkama dönerek koşmaya başladım. Bu arkadaşımın sesiydi. Arabaya yakınlaşmıştım. Arabanın içine baktığımda arkadaşım kanlar içindeydi korkmuştum ve yine çığlık sesi geldi ve biri kolumdan tutup çekiştirdi kapıyı açıp içeri girmek istedim ama kapı kapalıydı. Tüm kapıları tek tek denedim sonunda bir kapı açıldı arabaya bindim, kapıyı kilitledim.

Doğrusunu söylemek gerekirse arkadaşımdan ürküyodum ama dışarıdaki yaratıktansa arkadaşımı tercih ederdim. O gece uyamadım sabah olmasını bekledim ama sürekli arkadaşıma bakıyodum ve korkuyodum. Sonra  aniden arabanın önüne biri atladı ve camı kırmaya çalıştı, korkudan bayılmışım. Uyandığımda sabah olmuştu ve ben üzeri açık bir mezarın içindeydim, o korkuyla oradan çıkıp eve doğru koşmaya başladım…

Okuyucularımızdan Gelenler – Salahov

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu