Korku HikayeleriSizden Gelenler

Korkunun Başladığı Yer; “Mezarlık”

Korkunun Başladığı Yer; “Mezarlık”

Karanlığın hükmünü sürdüğü gecede Duru ve Berk, ailesinin mezarlarına gitmek için yola koyuldular. Gündüzleri işleri olduğundan akşamları gitmeyi tercih eden bu iki kardeş mezarlığa geldiklerinde arabadan indiler. Korkusunu belli etmemeye çalışan Duru abisine daha da yaklaştı. Anne ve babalarının mezarına geldikten sonra ağlayarak konuşmaya başladılar. İşleri bitince arabaya doğru yürümeye başladılar. İlerlerken onlara doğru bakan bir kadın gördüler. Kadın onlara sırıttıktan sonra yanındaki mezarı okşayıp yürüyerek uzaklaştı. Kadın uzaklaştıktan sonra güçlü bir şimşekle yağmur yağmaya başladı. Duru ve Berk korkuyla arabaya bindiler ve yola koyuldular. Evin önüne geldiklerinde arabadan inip eve girdiler. Yorgun olduklarından yataklarına yattıkları gibi uyudular. Gece tuvaleti gelen Duru banyoya doğru ilerlerken odasındaki boy aynasına göz gezdirirken arkasında mezarlıkta gördükleri kadını görmesiyle çığlığı bastı. Kardeşinin sesini duyan Berk yataktan fırlayıp Durunun odasına doğru koştu. Odaya gelince yerde kanlar içinde yatan kardeşini gördükten sonra titremeye başladı. Biraz bekleyip şoku atlatınca polisi aradı ve bütün olayları anlattı.
1 AY SONRA
Berk kardeşinin ölümünden sonra ne kadar üzgün olsa da kendini toparlamak için arkadaşını eve davet etti. 1 saat sonra eve gelen arkadaşını içeriye geçirdi. Mutfağa gidip kahve aldı ve arkadaşı Serkay’ın yanına geçti. Biraz konuştuktan sonra Berk çalan telefonunu duydu. Ekrandaki isme bakmadan açtı. Telefondaki tanıdık ses ‘Berk benim işim var gelmem uzun sürer ‘dedi. Berk korkuyla Serkay sandığı adama döndü. Adam yüzünde kocaman sırıtışla elindeki bıçağı Berkin kalbine sapladı.
HİKAYE TAMAMEN UYDURMADIR .
AMAÇ EĞLENCE ;)

Yiğit Ali Özdemir

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu