Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Aşk Hikayeleri: “Unutulmayan”

Aşk Hikayeleri

Aşk Hikayeleri: “Unutulmayan”

Hızlı adımlarla yürüyordu. Sanki bir yere yetişmesi gerekiyordu. Sonra o belirdi. O muydu gerçekten de? Evet oydu. Olamazdı. Bunca zamandan sonra… Yanında birileri vardı. Emin olmalıydı. Adımlarını hızlandırdı. Kısa ama hızlı adımlar… Umarım odur diye bir düşünce geçti aklından sonra bir başkası “lütfen o olmasın”.

O olsa ne olacaktı veyahut da olmasa? Ne fark ederdi? Bilmiyordu.

İyice yaklaştı. Heyecanlıydı. Son birkaç adım… Konuşuyordu yanındakilerle. Kulak kesildi. Onun sesi değildi. Derin bir nefes aldı. Hızlıca geçti yanlarından. Kalbi sıkışmıştı , karnına ağrılar girmişti. Neden böyle olmuştu? Rahatlamıştı ama bir yanı da buruktu. Yine görememişti işte. Onu görme ihtimali bile böyle hissetmesine neden oluyordu.

Ya gerçekten karşılaşırsa… Unuttum diyordu herkese. Unuttum gitti. Unutmuş olsa böyle olur muydu? Kendiyle kavga halindeydi. Bir anlık kararlarla şekillendiriyordu hayatını ve yanılgıya düşüyordu her seferinde. Aniden değiştirdiğini iddia ediyordu hislerini. Kandırılmaya tahammülü yoktu ama kendisi yapıyordu bunu benliğine. Oysa yaşamalıydı tüm duyguları en uçlarda, doyasıya.

Korkuyordu. Neden? Duygularına karşılık alamamaktan mı? Eski günleri,o anları hatırlamaktan mı? Bilmiyordu. Herhangi bir konuda fikri olurdu ama bir düşünce kırıntısı bile yoktu. İnsan sevince böyle mi oluyordu? Sevgi miydi bu? Yoksa takıntı mı ya da terk edilmenin burukluğu mu? Bu sorular dönüp duruyordu kafasında. Cevap bulamıyordu. Bu böyle sürüp gidecek miydi? Ne zamana kadar sürecekti? Çok korkuyordu. Bir gün biterse her şey,  unutursa eğer ne olurdu? Biliyordu, bunları düşünmek kendine iyi gelmiyordu. Yine de en güzel duygularının ölmesine, yitip gitmesine müsaade edemezdi. Ona bir ihanetti bu. Kendine verdiği zararı düşünmüyordu. Yine onu düşünüyordu. Onunlaydı her şeyin ilkeleri. İlkler unutulur muydu? Ne kadar istese de yapamazdı. Teslim olmuştu bu duyguya. Artık bir mahkûmdu. Müebbet yemişti. Mümkün değildi artık unutmak.   

Unutulmayan çoktan unutmuş olsa da…

Yazan – Zehra YILMAZ

hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, masal, masal oku, masal okuma, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, çocuk masalları, kısa masallar, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler, Aşk Hikayeleri, Duygusal Hikayeler, Umutsuz Aşk,Karşılıksız Aşk

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu