Korku HikayeleriMurat Canpolat

Korku Hikayesi; “Cin Tahtası” Son Bölüm 

Korku Hikayesi

Korku Hikayesi; “Cin Tahtası” Son Bölüm

Hoca, ilk önce keçileri kesti ve istenildiği gibi etleri ve kemiklerini ayrı ayrı yerlere koydu. Keçilerle olan işi bitince gerekli olan ritüeli yaptı. Ardından o garip sözleri söyledi. Sözü biter bitmez o korkunç varlık ortaya çıktı.

O korkunç varlık ortaya çıktıktan sonra hoca ona:

“Biz istenileni yaptık ve altınları getirdik. Şayet anlaşmaya uymaz bu çocuklarla uğraşırsan bilmiş ol ki kabilenin bazı üyeleri gibi seni yakar kül ederim” dedi tehditvari konuşarak.

Korkunç varlık hocanın sözlerinden sonra tamam der gibi başını salladı. Ardından geldiği gibi ortadan kayboldu. O kaybolurken altınlar da onunla birlikte kaybolmuştu.

Korkunç varlık kaybolduktan sonra hoca bize dönerek:

“Evlatlarım, onlar alacaklarını aldılar. Bundan sonra sizi rahatsız etmezler. Yalnız, yine de dikkatli olmalısınız. Onların sizi rahatsız etmemeleri için her birinize birer muska yazacağım. Bu muskaları banyo hariç hiç bir zaman çıkarmayın” dedi ve her birimize muska yazdı.

O günden bu yana bir daha musallat uğramadık. Ayrıca şunu söylemek istiyorum. Cinler gerçekten var. Onlar da bizim gibi bu dünya da hayatlarını sürdürüyorlar. Zaten  Allah Teala Kuranı Kerim’de cinlerin varlığını açıkça bildirmiştir.

Hocanın bize nasihatlerinden sonra cebimizden para çıkarıp vermek istedik, ama o bunu kabul etmedi. Ayrıca bize bunu Allah Teâlâ’nın rızası için yaptığını o yüzden da kabul edemeyeceğini söyledi.

O günden bu yana tam yirmi dokuz yıl geçti. Şu an evliyim ve üç çocuğum var. Ailemle beraber mutlu bir hayatım var ve elimden geldiği kadar dinimi yaşamaya çalışıyorum. Bu arada beni sıkılmadan dinlediğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum.

SON

Murat Canpolat

Hikayenin 1. Bölümü İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin 2. Bölümü İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin 3. Bölümü İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin 4. Bölümü İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin 5. Bölümü İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin Son Bölümü İçin TIKLAYINIZ

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu