Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Özledim Seni

Aşk Hikayeleri

Özledim Seni

Seni hayal ediyorum, yanımda olduğunu, bana bakıyorsun mavi gözlerinle gülümsüyorsun.

Çocuksu tavırların geliyor bir anda aklıma, ne çok sevmişim seni diyorum.

Ben sevdim değer bilmedim, kıymet bilmedim bak kimseler yok, yanımda sevenim yok, yalan sevdalara esir oldum. İçimde bir hüzün var ki anlatamam, kendimden vazgeçmişim, hayat zor, yalandan hep gülüşlerim senin yokluğunda, hayat yordu.

Sen mutlusundur umarım. O güzel yüzün hep gülsün, severek kaybettim hüznüm birazda sana. Benim sonum olacaktın teşekkürler hayatımın sonu oldun. Bir gün aklına gelir de ararmısın, hiç beni düşünürmüsün, benim seni düşündüğüm gibi neler yapıyor diye hiç düşünürmüsün. Düşünmezsin be maviş, düşünseydin böyle kaderime boyun eğip dünle küsmezdim. Geceleri düşünmeden uyurdum aklımın köşesine seni koyupta geceler boyunca yokluğuna hüzünlenmezdim.

Mavi gözlüm sen mutlu ol, benim için mühim değil yine yaşarım hayatı, hasretinle bile olsa, sen mutlu ol huzurun olsun. Geceleri düşünmeden rahat uyu be sevdiğim…

Okuyucularımızdan Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu