Korku HikayeleriSizden Gelenler

Astral Gerçeklik

Astral Gerçeklik

Yine astral seyahat ile ilgili film izlediğim bir gün, astral​ seyahat yapmaya karar verdim. Saat 8- 9 sularında kafamı koydum ve evde kimsenin olmadığını bildiğimden sessizliğin sesini dinleyerek odaklandım. Ruhumun bedenden çıkabildiğini hissediyordum… Kendimi bir anda hiç bilmediğim bir evde buldum. En son ne yaptığımı düşündüm. Garip olan şeyse astral seyahat yaptığımı hatırlıyorum ama bana göre astral seyahat değil lucid rüyadaydım. Önümde yaşlı bir kadın duruyordu. Onun yanında da siyahlı bir yaratık mı desem iblis mi desem bilemedim, onu görüyordum. Kadın ile uzun uzun bakıştık. Sonra kadın senin ölmen gerekiyor dedi. İçimde bir korku vardı sakin olmaya çalışıyordum ama ölme korkusu da vardı içimde. Yaşlı kadın yavaş yavaş yaklaşıyordu. Yanımda bir bıçak olduğunu fark ettim ve  bıçağı ona sapladım. İblis bana baktı bana doğru yürüyordu. Yüzüme siyah kocaman ellerini değdirdi. Ben çok korkmuştum yavaş yavaş ordan kaçmaya başladım. Kendimi halen iblisin ellerinde hissediyordum. Koşarak kapının oradan sıyrıldım. Binadan çıktığımda karşıda bizim evi gördüm koşmaya başladım. Bizim yanımızda ki evdi burası tam kapının önüne vardığımda iblis karşımda duruyordu. O korkuyla ruhum bedenime geri dönmüş olmalı​ ki anında gözlerimi açıp çığlık atarak uyandım. Uyanınca dışarıya baktım.
Ambulans gelmişti. Birde polis vardı. Koşarak aşağnı indim. Polislere kimin öldüğünü sordum yaşlı bir kadının cesedi vardı. Şeritler yüzünden giremiyordum. Bir yakınıyım dedim ama yine de içeri almadılar. Kapının önünde bir tane bileklik vardı yere doğru eğilip zar zor aldım baktığımda bileklik benim bilekliğinimin aynısıydı. Polise neden öldüğünü sordum bıçaklandığını söyledi. Korkuyordum anneme söylemedim. Söylesemde işler daha kötüye giderdi. 2-3 gün sonra kafamı dağıtmak için arkadaşlarla dışarıya çıktık. Başka bir okulda fotoğraf çekindik 5-10 tane ardarda çekilmiştik eve gittim. Fotoğrafları eve gidince inceleyeyim dedim. Fotoğraflara baktığımda arkada bir kadın vardı o kadındı! Her fotoğraf da daha da yaklaşıyordu. Şu anda ne yapacağımı bilmiyorum ama korkuyorum. Bunu da evde tek başıma yazıyorum ayrıca inanmayanlar var ise direk fotoğrafı atayım. Ama şu anda sadece korkuyorum korkuyorum korkuyorum korkuyorum …

Okuyucularımızdan Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

19 Yorum

  1. Astral seyahat fenomeni defalarca yaşayan birisi olarak ve konu hakkındaki bilgilerime dayanarak yaşadığınız olayın bir astral deneyimi olmadığını belirtmek isterim. Astral boyutlarda sözünü ettiğiniz mekan zaman kavramı olmaz bıçak gibi materyaller olmaz ve ölüm gibi olaylar yaşanmaz.

  2. astral seyahat dediğin rüyanı kontrol etme durumundan daha ilerisi degil eger kadın ölmüşse herhalde bu olaya kendini kaptırıp gerçeklik ile rüyayı ayırt edemiyip yapmışsındır tabi durum böyle ise hakaret olarak algılama ama sen bir akıl hastasısın demektir

      1. Kardeş sen kimi kekliyon ya adam yazı yazmış bizim gibisimi var burda kadın neyse ne de belki gerçek yani

    1. O filmi izledikten sonra yapmaya karar verdim reklam yapmak istemedim astral ile ilgili film yazdım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu