Skip to main content

Bizzat Yaşadığım Bir Olay Lanetli Ev

Bizzat Yaşadığım Bir Olay Lanetli Ev

Öncelikle gerçekten korkabileceğiniz bir olay …
Merhaba ben Mustafa, size geçtiğimiz haftalarda yaşadığım bir olayı anlatacağım.
Bizim oturduğumuz yerde, yıkık, kimsenin oturmadığı bir ev vardı. Bu evde eskiden sürekli alkol alan, eve geç saatlerde gelen, bazı günlerse hiç gelmeyen, bir kadın yaşardı. Kadın birkaç yık önce 92 yaşında vefat etti.

Her zaman ki gibi futbol oynayan biz, yanlışlıkla o evin son kalmış penceresini kırdık. Olay böyle başladı. Topu almaya gittiğimizde ev karanlık olduğu için eve giremedik. Ertesi sabah yanımıza aldığımız, çakı, lamba, fener vs. gibi bir takım eşyalarla eve girdik. Kapısı sürekli açık oluyordu. Ev dubleks, içi eşyalı ama tozlanmış ve örümceklenmişti. Sonra biz 3 kişi topu ararken birden pat diye bir ses duyduk. O korkuyla hemen evden çıktık.

Bu evin yanında bir ev vardı, o evde oturuluyordu. Bir kaç hafta sonra o evde oturanların 14 yerinden bıçaklandığı haberini duyduk. Mahalleyi korku basmıştı. Cesaretimizi toplayarak 12 kişi o yıkık eve gittik ve o evde gece kaldık. O gece saat 2.30 gibi evin kapısı örtüldü ben ve amcam elimizde değnek ve tüfekle bekliyorduk.
Diğerleri başka odalardaydı. Bu ev 7 odalıydı. Saat 4.13 gibiydi çok iyi hatırlıyorum arkamızdan paldır küldür bir ses geldi ve koluma çizik attı… Canım çok yanıyordu. Sonra aynı sesi tekrar duydum ve bayılmışım.Uyandığımda yatağımda yatıyordum yanımda amcam vardı. Ve o çizik hala kolumdaydı…

Yazı Puanı
Bu yazıyı oylayın
Oyların. [Toplamı: 3 Ortalaması: 3]

6 thoughts to “Bizzat Yaşadığım Bir Olay Lanetli Ev”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir