Bilim Kurgu HikayeleriMurat Canpolat

Bilim Kurgu Hikayesi; “YIL 2500 DÜNYA” 8. Bölüm

Bilim Kurgu Hikayesi

Bilim Kurgu Hikayesi; “YIL 2500 DÜNYA” 8. Bölüm

Bilim Kurgu Hikayesi, Davut, karanlıktaki kişiyle konuştuktan sonra sinirle ayağa kalktı. Birkaç adım attıktan sonra kendi kendine ‘Sen söylemezsen ben bir şekilde öğrenmesini bilirim’ dedi, ardından küfürler ederek yürüyüp gitti.

Ertesi gün telefondan birilerini aradı ve karanlıkta ki kişinin kim olduğunu ve kızı kurtarmak için kimin gönderildiğini öğrenmesini istedi. Davut’un konuşması bitince karşıdaki kişi:

‘Emriniz olur efendim’ dedi ve telefonu kapattı. Birkaç gün sonra bütün bilgiler Davut’un eline geçmişti.

Davut, elindeki bilgileri okuduktan sonra sinsi sinsi gülerek:

‘Vay uyanık vay! Kızı demek bunun için kaçırttın ha!’ dedikten sonra bilgileri kasasına kilitledikten sonra başkanın kızının tutulduğu yere gitti.

******

Fuat, Ceren, Melih, Talha ile tanıştıktan sonra konuşa konuşa beraberce dışarıya çıktılar. Onlar çıktıktan sonra başkan, Çetin’e gözyaşları içerisinde sarılarak:

‘Oğlum, kızım benim her şeyim ve tek varisim, karımın en güzel emaneti. O öldükten sonra bütün her şeyiyle ben ilgilendim, hem annesi hem babası oldum. Evlat, seninle tek konuşmamım sebebi şu’ dedi ve cebinden saate benzer bir şey çıkardı. Ardından ona ‘Olur ki Fuat ve yanında gönderdiğim kişilerin başına bir iş gelirse sana verdiğim saat benzeri aletin üzerindeki düğmeğe dokun’

Çetin, kolundaki alete bakarak:

‘Bu alet ne işe yarıyor efendim’ diye sordu.

Yazan – Murat CANPOLAT

Hikayenin 1. Bölümünü Okumak İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin 2. Bölümünü Okumak İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin 3. Bölümünü Okumak İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin 4. Bölümünü Okumak İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin 5. Bölümünü Okumak İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin 6. Bölümünü Okumak İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin 7. Bölümünü Okumak İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin 8. Bölümünü Okumak İçin TIKLAYINIZ

Hikayenin 9. Bölümünü Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bilim kurgu hikayesi, fantastik hikaye, bilim kurgu hikayeleri, fantastik hikayeler, hikaye, hikaye oku, öykü, bilim kurgu öyküleri, fantastik öyküler, Bilim kurgu Hikayeleri örnekleri, Bilim kurgu hikayeleri, En iyi bilim Kurgu Hikayeleri, Bilim kurgu sinemasının özellikleri, Kısa bilim kurgu Hikayeleri, Bilim kurgu hikayeleri nasıl Yazılır, Bilim kurgu ne demek, Fantastik hikaye örnekleri,

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu