Başarı HikayeleriBurak CanKısa Hikayeler

Stan Lee Örümcek Adam Hikayesi

Stan Lee Örümcek Adam Hikayesi

Spider-Man hakkındaki bütün harika fikirlerimle yayıncımın ofisine girdim ve anlattım.

Bana verdiği tepki şöyle oldu: Stan bu duyduğum en kötü fikir.

Düşüncelerini söylemeye başladı kendisi oldukça mantıklı ve zeki biriydi.
Öncelikle insanlar örümceklerden nefret eder o yüzden bir kahramana örümcek adam diyemezsin.

Genç mi olacak bir de? Gençlerden anca yardımcı olur.
Kişisel sorunlar mı? Stan süper kahramanları bilmiyorsun galiba. Onların kişisel sorunları olmaz.

Ofisten hayal kırıklığıyla ama daha bilge biri olarak çıktım. Ama spider-mani aklımdan çıkartamıyordum. O sıralarda Amazing Fantasy adlı bir seriyi bitirmek üzereydik.

Satışları çok iyi değildi ve son sayısın basına gönderecektik. Bir seriyi bitiriyorsanız içinde ne olduğu kimsenin umurunda olmaz çünkü serinin son sayısıdır. Sadece aklımdan çıkarmak için sayıya ve sayının kapağına spider-mani ekledim ve yoluma baktım. Bir ay kadar sonra satış rakamları geldi ve yayıncım STAN STAN! diyerek bağırarak ofisime girdi. İkimizin de bayıldığı karakter spider-mani hatırlıyor musun? Hadi ona kendi serisini çıkaralım!

Peki size bunu niye anlattım. Zaman geçirmeye çalışmamı saymazsak. İyi olduğuna gerçekten inandığınız bir fikriniz varsa eğer, bir başkasının sizi vazgeçirmesine asla izin vermeyin.

 Burak Can

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu