Sizden Gelenler

Okuyucularımızdan Merve Arkadaşımızın Göndermiş Olduğu Hikaye Evdeki Korkumuz

Okuyucularımızdan Merve Arkadaşımızın Göndermiş Olduğu Hikaye

Evdeki Korkumuz

korkuArkadaşlarımla oturuyorduk, güzel güzel sohbet ediyorduk sonra birimiz hadi ruh çağıralım dedi. Biz önce biraz çekindik ama sonra kabul ettik. İlk başta kimse ciddiye almadı yuvarlak oluşturduk herkes gülüyordu yani herkes alay ediyordu sonra birden bir ses duyduk korktuk, sonra hepimiz bahçeye kaçtık beş dk bekledikten sonra eve geldik evde fincan ters dönmüştü bunu ben fark ettim ve söylemedim korkmasınlar diye, neyse sonra biz geçtik oturduk bir saat falan bir şey olmadı sonra arkadaşlarım gittiler.  Ben yalnız  kaldım sonra patates soymak için bıçak aldım oturdum soyuyordum, birden Merve diye bir ses duydum baktım etrafa arkadaşlarım geri dönmüş.  Ben iyimiyim diye merak etmişler.

Neyse iyiyim falan dedim gittiler sonra devam ettim soymaya bıçak birden elimden kaydı ve ayağımın üstüne düşüp ayağımı kesti ben çığlık attım arkadaşlarım oradaymış hemen geldiler ne oldu diye, ben hemen lavoboya gittim çünkü ayağım kanıyordu. Sonra arkadaşım kapıdan başını uzatmış yatak odasından sesler geldiğini duymuş,  ben lavobadan çıktım arkadaşım korka korka anlattı. Ben korktum o sırada babam geldi arkadaşlarım gitti, babama anlatım ama inanmadı daha sonra bir şey olmadı zaten 2 aya kalmadan başka eve taşındık bir daha da o eve ne ben gittim nede arkadaşlarım…

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu