Sizden Gelenler

Kahreden Aşk

İlk tanışmada bağlanırsın. Öl dese sevdiğin, ölecek duruma gelirsin. Belli bir zaman sonra sevdiğine daha da bağlanırsın. Bağlandıkça sevdiğin uzaklaşır. Sen sevdikçe O sevmez.  Sen aşık olursun, sırılsıklam ama, ihanet eder sana. Seni yaralar senden uzaklaşır. O sana öyle bir şey yapmıştır ki, senin hayatın alt üst olur. Arkadaşınla sorunların başlar, ailene yansır. Yalnız kalmak istersin. Geceleri daha çok seversin. Çünkü geceler aydınlatır tüm gerçekleri.  Ama sen hala o saf kalbinle, sevdiğinin geleceği güne inanırsın. Fakat o başka bir kurban seçer. Onun omzundadır başı. Hayat böyledir, sen sadece kısmet der geçersin, ama hep aklın ondadır. Neden yaptığı sorusuna cevap bulamadığın için intihara kadar gidersin. Ama ölemezsin, çünkü o cesaret yoktur senin o saf ve temiz yüreğinde ve çareyi başka maddelerde ararsın, ama onlarda vermez o sevgilinin verdiği acı tadı.

Günler geçer, aylar geçer, yıllar geçer, belki sen yeni birine ihtiyaç duyarsın. Ama  maalesef  giden sevgili senin güvenini kırdığında, aşk acısı çekerken, insanların kahpeleştiğinin farkına varmazsın. Herkes sahtekar olmuştur. Sen başkasını bulursun ama güvenemezsin. İşte o giden sevgilinin kırdığı kalp senide kahpeleştirmiştir,  kimseyi sevemezsin, sevmeden de ilişkiye başlarsın. İşte o an sende kahpe olursun, bu arada pembe kimliği olanlara  inanamazsın ve kimsede sana inanmaz. Çünkü kimse aşk acısını bilmez. Eskidendi o mendillere yazılıp kalplere kazınan isimler.

Şimdi ise aşk şudur; meçhul bir geceden gayrı, meçhul bir iş içindir. İlişkiler hani der ya şairimiz “sevdiğin kadar sevilirsin.”  Çok hayal kuruyorsun Şair Efendi.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bire bir benim hayatım ben dört buçuk yıl sevdim sonra beni aldatıp başka ellere yar oldu tüm yasanmisliklara ihanet ederek sonra karşıma çıkan insanlara bencilce davranma duygusu başladı sevgi tamamen yalan olduğunu düşünüyorum ben soğuk gecelerde yanlız başına otururken o başkasının kollarında nefesleniyor herşey nasip arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu