Reklam

İstanbul Esenyurt Satılık Evler

metrekare_androidEsenyurt bölgesi İstanbul’daki ev arayanların ve yatırım yapmak isteyenlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

İstanbul emlak piyasası hareketliliğini korurken ev arayanların ilgisini Esenyurt satılık daire fırsatları çekmeye devam ediyor. Esenyurt’taki hem lüks konut projeleri hem de uygun fiyatlı emlakların sunulması bölgede herkese hitap eden bir emlak piyasası oluşmasını sağlıyor. Ulaşım konusunda seçeneklerin de giderek artmasıyla geçmişte bölgeye yatırım yapanların eli kuvvetlenmeye devam ediyor.

İstanbul Esenyurt kiralık daire açısından ise farklı gelir gruplarından insanların tercihi olarak görülüyor.  Bölgeye yakın yerlerde çalışanların özellikle talep gösterdiği bölgede birçok kiralama fırsatı bulunuyor. Ulaşım projelerinin etkisiyle farklı fiyat tercihlerinin sunulduğu bölgede 1000 TL’nin altında kiralarla oldukça düzgün dairelerde oturmak mümkün iken aynı zamanda konfordan vazgeçemeyenler için residence imkanı da sunuluyor.

Esenyurt satılık ve kiralık emlak ilanlarını incelemek için Türkiye’nin yeni nesil emlak sitesi Metrekare.com en iyi platform olarak göze çarpıyor. Ev arayanların kendilerine en uygun evi en hızlı şekilde bulmalarına yardımcı olmayı temel bir felsefe olarak edinen Metrekare.com, her geçen gün sunduğu yeni özelliklerle dikkat çekmeye devam ediyor. Metrekare.com Android, iPhone ve iPad uygulamalarıyla ev arayanlara çok daha üst seviyede, rahat bir hizmet sunuyor

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu