Korku HikayeleriSizden Gelenler

Mağaradaki Yüz

 Mağaradaki Yüz

46 yaşımdayım. Çocukken çobanlık yapıyordum. Saat sabah 10 falan, kahvaltı yapmak için bir ağacın dibine oturdum ve etrafa bakarken bir mağara gördüm ilgimi çekti, çünkü 2-3 yıllık çobanım ilk defa bu mağarayı gördüm. Merakla mağaranın yanına gittim. İçine girmeye karar verdim. Girişi küçüktü sürünerek gidiyordum, bir kaç dk dümdüz gittim sonra ilerde kırmızı 2 tane göze benzer bir şey gördüm iyice yaklaştıktan sonra elimle dokundum ve pamuk gibi yumuşacık bir şeydi ben dokunduktan sonra bayılmışım. Kalktığımda mağaranın dışındaydım ve akşam ezanı okunuyordu, sonra korkudan eve koştum.

Ertesi gün arkadaşlarımı toplayıp tekrar oraya gittik el feneri, ip falan aldık. Bayıldığım yere kadar gittik ve iyi ki o kırmızı gözlü varlığı görüp bayılmışım, çünkü bayıldığım yerin bir kaç cm sonrasında  derin bir çukur varmış. Çukura inmek istedim ve indim ipi belime doladım ucunu da arkadaşlar tuttu, beni aşağıya saldılar. İp neredeyse 20 m falan vardı ve halen çukurun sonuna inemedik sonra arkadaşlardan yukarıdan aşağıya taş atmalarını istedim, taş attıklarında o kadar derinmiş ki ben taşın sesini falan duymadım arkadaşlar sonra beni yukarı çekti ve eve gittik .

Benim başımdan böyle çok olay geçti yorumlarda belirtirseniz sizlere  devamını anlatırım.

Delak

 

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu