Skip to main content

Jerry Efsanesi

Jerry Efsanesi

Merhaba arkadaşlar öncelikle bu olayın hiçbir şekilde gerçeklik payı yoktur tamamen hayal ürünüdür

Yıl 2016 yaz tatili . Yer Bozcaada. 15 – 16 yaşlarında bir kız, üç kız arkadaşı ile bir grup kurmuş, mesajlaşırlar.  Kız evde Yalnız.  Arkadaşlarına bir oyun oynamak ister ve onlara “evde yalnızım”  diye mesajlar atar, onları daha çok korkutmak için, arkadaşlarına bir korku hikayesi anlatır.

(Yıllar önce küçük bir kasabada Jerry adında, arkadaşları tarafından pek sevilmeyen bir çocuk varmış. Kasabada lanetli bir ev vardır ve arkadaşları kendi aralarında kararlaştırırlar. Jerry’i o gece o lanetli evde kalırsa onu yanlarına alacaklardır. Bunu Jerry’e anlatırlar ve O’da kabul eder. O gece, o evin çatı katında kalır. Arkadaşları onu rezil etmek için önceden bir gizli kamera yerleştirir ve arkadaşları sabah eve gittiğinde Jerry evde yoktur. Kamerayı alıp bakarlar ama kırılmıştır.)

Kız arkadaşlarına; “Kızlar bu hikayeyi okuyan kişiyi, gece Jerry gelip öldürüyomuş. Yalnız ölmek istemiyorum 😀 diye mesaj atar ve kız arkadaşlarına bu mesajdan sonra cevap vermez. Ancak mesajları görüldü yapar. Arkadaşları çok korkarlar başına bir şey geldi sanırlar. Kız ise kahkahalar atarak arkadaşlarının yazdıklarını okur. Taa ki uyuyana kadar. Kız o gece uyur ve bir daha uyanamaz. Hiç kimse bunun nedenini bilemez. Ailesi o evden taşınır ve kızın ruhu, her gece o evde dolaşır ve evden çığlık sesleri gelir.

  1. Arkadaşlar yeniden söylüyorum bu hikaye hiç bir şekilde gerçek değildir kesinlikle inanmayın ve korkmayın 🙂
Yazı Puanı
Bu yazıyı oylayın
Oyların. [Toplamı: 2 Ortalaması: 2.5]

2 thoughts to “Jerry Efsanesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir