Korku HikayeleriSizden Gelenler

Dehşet Anlar (I. Part)

Dehşet Anlar (I. Part)

Dedemin ölüm yıl dönümü olduğu için ailemle birlikte köye gitmiştik. İlk gün biraz zaman geçirdik, konuştuk ve ninem eski yılları anlattı. Uzun bir süre sonra gece olunca yatmıştım. Kabus görmeye başladım, rüyamda bir yaratık eve girip, ailemin yanında boş boş bakarak alkışlıyordu ve en son bana geldiğinde korkudan gözlerimi kapattım. Maalesef yaratık girerken uyanık olduğumu fark etmiş, yanıma uzanmıştı.
Korkudan nefes almakta zorlanıyordum ve en kötüsü yaratık yavaş yavaş bana yaklaşıyordu. Kollarımız birbirine değdikten sonra uyandım, saat 3 civarıydı. Uyuyamadım ve 1 saat yatakta döndüm durdum, tuvalete gidip geldim, böylece saat 4 olmuştu bile. Uykuya dalacakken gözüm kapıya döndü ve rüyamdaki o yaratık içeri girdi. Çok korktum, aynı şeyleri yapıyordu ve ben dua edemiyordum! Bu benim sonum sandığım an, sıra bana geldi ve yanıma uzandı. Kolu koluma değdi, yataktan kalktı ve bende gözümü açtım. Arkası dönük, eşyalarla oynamaya başladı, ama en garibi koltuğu dışarı çıkarıp, kapıdan gördüğüm kadarıyla uzun bir süre oturup sonunda çıkıp gitmesi oldu.
Sabaha kadar gözüme uyku girmedi ve herkes kalktığı zaman ninem ”Yinemi Geldi” dedi. Ne olduğunu sorduğumda ise şok geçiriyordum. Dedem ben 6-7 yaşlarımdayken yanarak ölmüş ve korkunç bir şekil almış. Her yıl öldüğü gün eve gelip, gece yaptığı şeyleri yapıyormuş. Bundan sonra dedemin öldüğü tarihte hep sureler okumaya, dualar etmeye karar verdim.
Eve döndüğümüzde, yorgunluktan kendimi yatağa bıraktım ve dedemin hayalini gördüm. Gece uyandığımda dedem yanımda yatıyordu. Korkudan ne yapacağımı şaşırdım ve sonunda kalktı, fakat 2. bir şok geçireceğimi nereden bilebilirdim ki? O dedemin yanmış hali değildi ve kalktığında odaya kırmızı gözlü, siyah elbiseli yaratıklar girip dedemi alıp gittiler.

Eyzxtrr

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu