Aşk HikayeleriŞahan Bilgin

Menekşelerin Sesi

Menekşelerin Sesi

Üzülme !
Döktüğün tüm gözyaşlarının onun için bir değeri olmadığını anladığında büyümüş olacaksın. Eski resimlere bakmaya cesaretin olmayacak. Karşı komşuna daha bir içten gülümseyecek, belki de sokak köpeklerini daha da içten seveceksin.

Unutma!
Her kaybediş yeni uyanıştır. Kendini sevmelisin önce, kendine saygı duydukça daha iyi anlayacaksın hayatı. Deli gibi bağlanmayacaksın mesela. Daha farklı sevmeyi öğreneceksin. Ne yaparsan yap yetmeyecek bazen ve sen kaybedeceksin.

Korkma!
İnsan bütün korkularını yenebilecek kudrete sahiptir. İnançla yoğrulan bir kalbi kırmaya kimsenin gücün yetmez. Sevmenin anlamını bulduğunda büyüyeceksin. Büyüdükçe sevecek, sevdikçe yeşerecek dalların. Olgunlaştığında meyvelerinden koparmaya gelenlerin içinden birini seçeceksin ve birlikte koca bir çınar ağacı dikeceksiniz bahçenize. Sevmeyi öğrenmen dileğiyle

Şahan Bilgin

 

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu