Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Ayrılık Vakti

Ayrılık Vakti

Günlerden cuma. Bu gün öyle bir hevesle uyanmıştım ki onu görme hevesiyle. Ve bir baktım ki o da bana bir hevesle gelmiş. Ama tabi hangi hevesle. Bir cafe de buluştuk. Her zaman ki gibi 2 tane kahve söyledik. Ve sohbete başladık. Ben her zaman ki gibi biraz heyecanlıydım. Oysa o biraz tedirgin ne yapacağını bilmiyorcasına. Sohbete başladık.

Ben gününün nasıl geçtiğini sordum o ise ben ayrılmak istiyorum deyince ben bir duraksadım. Ve neden diye? sordum. O ise artık daha fazla devam ettirmek istemediğini söyledi. Ve ayrıldık. Aradan 1 ay geçtikten sonra öğrendim ki aslında başkasını seviyormuş. Ve 3 ay geçti geldi dedi ki “tekrar biz olalım.” Artık biz denen bir şey kalmamıştı. Çünkü bu onun tercihiydi.

“İnsanlar bazı şeylerin değerini kaybettikten sonra anlar..”

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu