ŞiirSinan Korkmaz

Ajder Ailesine Teşekkür

Ajder Ailesine Teşekkür

Yurdun yazarlarına şairine el verir
Secmehikayeler.com belli kalitededir
Ajder ailesiyle güzel site renklenir
Yazı, masal, şiirler sunucuya eklenir
**** **** ****
Üye bedel bekleme yoktur, büyük kolaylık
Arşivdeki yazılar hazırlanmaz bir anlık
Gülten hanım bizlere eder hep fedakârlık
Çok değerli eşinden gördüm bir gün kibarlık
**** **** ****
Bu işleri sürdürmek kolay değil ey dostlar
Kaç kişi heveslenir vurur duvara toslar
Site kurup yaşatmak, tanıtıp sevdirmek var
Üye ol tıkla diye çok bağırır ahmaklar
**** **** ****
Site dernek değil ki, girip üye olalım
Bu ne saçmalık böyle, gelin sonlandıralım
İnsanlara kolaylık verip dua alalım
Pratik buton kodla programı yazalım
**** **** ****
Genesis, Gökhan, Meryem
Umut, Timur ve Zenhar
Cihat, İsmail, Hasan birde İbrahim, Serdar
Birbirinden değerli yazar kardeşlerim var
Nur, Mehmet ve Mustafa aynı sitede yazar
**** **** ****
Değişik yörelerden duyguları hisleri
Korkutur güldürürüz, ağlatırız sizleri
Hayatın her anından içinden dizeleri
Emek verir sunarız gündüz ve geceleri

Sinan KORKMAZ

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Sinan kardeşim güzel yorumun ve yazın için teşekkür ederim. Uzun zamandır hikaye vb. şeyler yazamadığım için üzgünüm. Uzun bir hikayeye başlamıştım. Kendimi geliştirmek için uzun vadeli romana başladığımdan dolayı yazamadım. Lâkin en kısa zamanda yeni hikâyelerimle geri dönmeyi planlıyorum.

  Tekrardan güzel yorumun için teşekkür ederim

 2. Teşekkür ederim Sinan Bey, sizin kadar üretken ve başarılı bir yazarın kaleme almış olduğu böyle güzel bir şiirde benim de adımın yer almasından gurur duydum. Yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum.
  Bu arada hikayeseverler için böylesine değerli bir site kurmuş oldukları ve biz yazarlara, yazılarımızı bu sitede yayımlatma imkanı sundukları için değerli Ajder ailesine sonsuz minnetlerimi sunuyorum.

 3. Sinan Bey,
  Bu siteyi kurup onca emekle yaşatan başta Gülten Ajder olmak üzere site yazarlarını da içine alan şiiriniz için teşekkürler. Ülkemizde sanat-edebiyat adına bir site kurarak onu yaşatmanın ne kadar zor olduğunu bilen biri olarak başta site kurucularına ardından onca emekle şiirler, hikayeler yazan site yazarlarına ve geldiğimiz noktada siteyi takip ederek paylaşılan bu şiir ve hikayeleri okumak için zahmet eden okuyuculara çok teşekkür ediyorum.
  Umarım site ülkede daha önemli noktalara gelir ve belkide zamanla sitedeki şiir ve hikayeler bir kitaba dönüştürülür.
  Herkese selam ve sevgilerimi sunuyorum.
  Emeklerinize sağlık…

 4. Sinan kardeşim, benden bahsedip uzun zamandır yazmadığım halde hala unutulmamış olmanın mutluluğunu yaşattığınız için teşekkür ederim. Sizin hikayelerinizi ve şiirlerinizi de okuyorum. Yanlış anlamazsanız sevdiğim, hoşuma giden yazılarınız kadar çok da hoşlanmadığım zevk alamadığım yazılarınız da var. Ama bu kadar çok yazı yazabilmek herkesin harcı değil. O yüzden sizi tebrik ederim.
  Bilinsin isterim ki bu siteyi çok seviyorum ve başka hiçbir yerde de yazı yazmıyorum. Yazı yazmaya burası sayesinde başladım ve sevdim. Ancak hayat şartlarından dolayı maalesef vakit ayıramıyorum. Her zaman her türlü yardımları için adminlere teşekkür ederim.
  En kısa sürede yazmaya çalışacağım.

 5. Bu yorumu eşimden izinsiz yazıyorum. Ama bu site için yıllardır eşimin ne zahmetlere katlandığını bir ben biliyorum ve üzülüyordum. Okuyucularda bilsin istedim. Bundan yaklaşık 2 sene kadar önceydi. Artık yeter bak kendini çok yıpratıyorsun diye kızıyordum ki. Akşam eve geldiğimde eşimin hüngür hüngür ağladığını gördüm ve telaşla ne olduğunu sorduğumda önündeki bilgisayarı işaret etti. Ekranda açık bir mail vardı. Bir annenin ricası konulu maili bende okudum. Burasını özet geçeceğim; Annenin 16 yaşında ki özürlümü feçlimi şuan hatırlayamadığım çocuğuna hergün bizim sitemiz den hikayeler okuduğunu ve çocuğunun en çok bundan mutlu olduğunu ve güzel tepkiler verdiğini yazıyordu. Oysa eşim benim tepkilerimden dolayı birkaç gündür siteye hiçbir hikaye girmemişti. Bu ilk değildi ama bizi etkileyen en büyük şey bu oldu. O günden sonra bir daha gece yarısı gelen hikayeleri düzenlemeye çalışsa da hiçbirşey demedim sevgili eşime. İnanın bu yazdığımda hiçbir abartı yok hatta eksiği çok. Bu mail gibi onlarca belki yüzlerce rica, minnet, teşekkür, takdir mailleri hem kişisel hem kurumsal yerlerden geldi ve gelmeye devam ediyor. Ben sadece arkasında çok büyük bir emek olduğunun bilinmesini istedim..

 6. Sinan Korkmaz senden korkulur kanka herşeyin üstüne şiir yazabiliyon bide değişik değişik cinli hikayeler nerden buluyon bunları bu arada genesisle zenhar nolsdu size ya bak unuttulduk sanmayın niye yazmıyonuz artık hep bakıyom yok. yeni hikayeler gelsin artık…..

 7. Madem benden de bahsedilmiş yazmamak olmazdı. Bu da benim ilk yorumum oldu ya hayırlısı :)
  Sevgili Sinan bey şiirinizde beni de onurlandırdığınız için çok teşekkür ederim. Sizin gibi anlayışlı ve nazik birisi ile tanışmak beni zaten ziyadesiyle memnun etmişti. Eşimin ve diğer ekip arkadaşlarımızın ulvi bir amaçla açmış olduğu bu site gerçekten benim de beklentilerimin üzerinde bir başarı sağladı. Kendilerini canı gönülden birde buradan huzurunuzda tebrik ederim.

 8. Bizim gibi düşünen insanların bir yemini var. İnsanların mutluluğu için, rahatlığı için, bu ülkenin kalkınması ve halkımızın huzur içinde yaşaması için kendimizi bitirene kadar çalışacak güçlükleri onlar adına biz yeneceğiz. Bunu bir kitle adına değil ulus adına insanlık adına yapacağız. Hani demiş ya şair “aşkın evveli sevmektir herşey sevgiyle başlar” diye… Sevmeye ve uğraşmaya devam edeceğiz.

 9. Çok Kıymetli, Sevgili Sinan Kardeşim, duygularını böyle güzel ve içten ifade etmen, böyle güzel ve iyilik dolu düşünmen beni çok mutlu etti. Güzel şiirin için ayrıca teşekkür ederim. Ellerine emeğine sağlık. Bu site sizlerin başarısıdır.
  Sitemizin Sevgili Yazarları ve Sitemizin Sevgili Okuyucuları, Biz Hepimiz Kocaman Bir Aileyiz. Bilmenizi isterim ki; Yazdığınız eğitici hikayeler ve şiirler sayesinde sevgili çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunuyorsunuz, gönderdiğiniz hikayelerle her gün yeni bir hikaye bekleyen, evine ve yatağına bağlı engelli kardeşlerimizi sevindiriyorsunuz. İlgi çeken hikayeleriniz ve şiirlerinizle ülkemizin okuyucu sayısını artırıyorsunuz. Bunlar sizin başarınızdır. Bu vesileyle secmehikayeler.com sitemizin tüm yazarlarına ve okuyucularına ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu