Korku HikayeleriSizden Gelenler

Kuyruklu

Kuyruklu

Merhaba arkadaşlar ben Alihan 22 yaşındayım. Anlatacağım olay yaklaşık 2 sene önce başımdan geçti. Ben pek dindar olmasamda ailem namazını aksatmayan insanlarla doludur.

Bir gece yüz üstü yatarken sırtıma bir şeyin bindiğini hissettim ve rüya görüyorum heralde diye aldırış etmedim. Yavasça kuyruğunu bacağıma doladı ve kafamı çok bastırmadan ağzının içine aldı. Ağzı hissetiğim kadarı ile uzun fakat enine küçüktü, dişleride yavru köpeğinki kadar inceydi. Yavaşça kuyruğunu sıkılaştırmaya ağzınıda kapatmaya başladı, ben acıyı hissetmeye başlayınca rüya olmadığını anlamıştım. Ne hareket edebiliyor nede konuşabiliyordum. Yatakta hareket edemediğim için kendimi sıkmış ve dualar okumaya başlamıştım. Besmele çekmeyi unutmuş ve en son besmeleyi çekince bir anda yataktan fırlamıştım. Bu olayın sonrasında bir çok defa başıma aynı şey gelince korku yerini meraka bırakmıştı, bir sürü araştırma sonucu onlara karşı koymayı denemiştim, başarılıda olmuştum.

Gece yatarken yanıma geldiğinde üstüme çıkmasını bekler ve çıktığında da aramızda itiş kakış başlardı. Şeklini size şu şekilde açıklayabilirim; cüce boyutlarında, yüzü siyah bir şeyle kaplı, pek belli olmuyor elinde de sopa benzeri bir şey var, buna enerji çubuğu da diyebiliriz ve kuyruğu aslında elindeki bu çubukmuş, çubuğu bacağıma doluyormuş. O enerji çubuğunu 1-2 defa elime aldım fakat elimde hiç bir şey hissetmedim. Zaten o çubukla biraz hırpaladığımda ortadan kayboluyordu. Benim başımdan bu şekilde bir sürü olay geçti. İyisi de vardı kötüsü de ben bu olayları, büyük büyük dedemin erzurumda bir ifrit kabilesinin reisini öldürmesine ve bize musalalat olmalarına bağlıyorum. Çünkü bizim sülalemizde bu tür olayları yaşamayan yoktur. Halamdan tutun, kuzenlerime, babama, babaanneme, herkesin başından çokça geçmiştir bu olaylar. Bunun gibi bir sürü olay biliyorum yorumlarda ilgi olduğunu görürsem devamlı anlatmaya başlıyabilirim arkadaşlar.

Okuyucularımızdan Gelenler – Alihan

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu