Korku HikayeleriSizden Gelenler

Korku Severlere; "Cinli Kümes"

Korku Severlere; “Cinli Kümes”

O gün babaannemde kalıyordum. Kümesin kapısını açık unutmuş, bana gidip kapat gel dedi. Bende saat 8 gibi hava kararmış kümesin yanına gittim. Birden içim ürperdi.  İçimde bir korku ve takip ediliyor olduğumu hissettim.   Kümese yaklaştım. Kümesin üstünden tıkırtılar gelmeye başladı. Birisi kulağıma adımı fısıldadı, etrafa baktığımda kimse görünmüyordu. Şükrü Şükrü… diye sesleniyordu. Duymamış gibi yapıp oradan uzaklaştım. Çok korkmuştum. Eve girdiğimde tüylerim diken dikendi. O gece gözüme uyku girmedi. Bir ara uyumuşum rüyamda aynı yeri gördüm, yine kümesi kapatmaya gidiyordum. Yaşadığım şeyin aynısı rüyamda da oldu. Bu sefer kendini gösterdi. Ayakları ters, kısa boylu, ilk defa gördüğüm bir şeydi. Yani nasıl bir şey olduğuna anlam veremedim. Rüyayı gördükten sonra, gece 3-4 arası aniden uyandım. Baş ucumda birsey vardı ama ben göremiyordum, onun varlığını kuvvetle hissediyordum. Bana yüksek sesle kızarak Arapca bir şeyler söylemeye başladı. Bir kadın sesiydi. Çok korktum duymamış gibi yaptım. Bütün gece onu dinledim, hiç susmadı.

O sabah uyandığımda yani uyanır uyanmaz,  duvarda asılı olan  Arapça yazılı tablo yere düştü. Durumu babaanneme anlattım, hemen hocaya gittik hoca; Zulzula kabilesi rahatsız olmuş dedi, muska yaptı . 1 ay et ve soğan yemedim. Ara sıra o ses hala geliyor. Yine duymamazlığa geliyorum. Umarım bir gün tamamen kesilir. Hepsi gerçek Allah kimseye göstermesin.

Şükrü

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. hassssss bana her gün oluyo biri EFEEEEEEEEE diye bağırıyor kimse o sesi duymuyor ve kimse yapmıyo tekken de oluyo

  2. Hikaye okumak icin giriyorum siteye rast gele yazilmis hic bi edebi ozellik tasimayan yazilar goruyorum. Biraz daha kaliteli okunmaya deger seyleri yayinlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu