Korku HikayeleriSizden Gelenler

Hikaye Oku; Nedir Bu? (2. Bölüm)

Hikaye Oku

Hikaye Oku; Nedir Bu? (2. Bölüm)

 

Goril beni eline aldığı anda bayılmışım. Uyandığımda bir ağaca bağlıydım ve yanımda yüzlerce goril ve maymun vardı tam olarak ne yapacağımı bilemiyordum sanırım bir şey yapmayacaktım. Çok canım sıkılmaya başlamıştı çünkü akşama kadar bana hiç bir şey yaptırmamışlardı. O gece bana yemek olarak böcek ve meyve karışımı bir şey getirdiler yanına da tatlı olarak muz koymuşlardı. Bir an düşündüm ki maymunlar nasıl bu kadar akıllı olabiliyorlar? Her neyse şuan ne yapacağım hakkında hiç bir fikrim yoktu ve bana ne yapacakları hakkında da hiç bir fikrim yoktu. Büyük ihtimalle beni sıkıntıdan öldürmeye çalışıyorlar yada açlıktan öldürmeye çünkü hala daha onların böcek ve meyve karışımlı şeyini yemek istemiyordum, muz onun yanında daha güzel kalıyordu ama o da doyurmuyordu.

Sabah olunca beni her zaman tuttukları gibi serbest bırakmadılar. Öğlene doğru bir gümbürtü kopmaya başladı. Ben ilk önce deprem oluyor sandım ama kocaman bir Allosaurus kafası görünce hem o gümbürtünün asıl kaynağını anladım ve ufaktan altıma yaptım. Şu an kalakalmıştım maymunların neredeyse hepsi kaçmıştı ve birisi bile beni bu iplerden kurtarmamıştı. Sanırım yakın zamanda selam okunacak diye geçirdim içinden. Aslında bir umudum vardı dinozorun beni görmeden geçip gitmesi ama o da biraz zordu çünkü üstümdeki kıyafet nedeniyle hemen fark ediliyordum. Dinozor benim üstüme doğru gelmeye başlamıştı ama beni görmemişti şu an mutluluktan havaya uçacaktım ki kafamın tam üstünde bir dinozor ayağı görünce o mutluluğun yerini üzgün bir surat aldı.

Sizden Gelen Hikayeler – Behlül

Hikayenin Bölümleri

1. Bölüm İçin TIKLAYINIZ

2. Bölüm İçin TIKLAYINIZ

Behlül

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu