Korku HikayeleriSizden Gelenler

Dehşet Anlar (II. Part)

Dehşet Anlar (II. Part)

Sabah ezanına kadar yorganı üstüme çekip, dönüp durdum.En sonunda ezan okundu ve bir anda içimdeki korku yok oldu. Öğlen ilk işim bunları aileme anlatmak olacaktı.
Öğlen oldu ve aileme her şeyi anlattım fakat hayal görmüşsündür deyip güldüler. Sinirlenmiştim ve bir süre bilgisayardan araştırma yaptım. İyi bir sonuca ulaştım sayılmaz, çünkü sürekli aynı yazılar çıkıyordu ve bu yazıların çoğu ”Bir hocaya gidin.” oldu. Bende gitmeye karar verdim, en yakın olan Ahmet hocaya gittim ve olanları anlattım.
Arapça bir şeyler okuduktan sonra, ”Deden Bu mu?” dedi ve camı gösterdi. Karşımda dedem ve yanında da yanmış hali duruyordu. Hocaya baktım ve bana bir muska verdi üstüne de ”Bu muskayı asla çıkarma çıkardığın an zarar verirler, her yerin mosmor olur ve sen pişman olursun.” dedi.
Hoca ne dediyse yaptım ve eve döndüm, duş aldım ve dışarıda dolaştım. Dışarıda bir araba dikkatimi çekti çünkü üstünde hiç anlayamadığım bir yazı vardı. Arapça olabilirdi, bu yüzden üstüne düşmedim. Bir süre sonra siyah bir varlık, bir adamı arabaya bindireceği sırada hepsi bana döndü. Korkudan tir tir titriyordum, buz kesilmiştim neredeyse. Dün gece yanıma gelip dedemi alan varlıklar, dedemi arabaya bindirdi.
O an kendime geldim ve elimle muskayı aradım ama bulamadım. Hiç çıkarmamıştım. Her yeri aradım ama bulamadım. O siyah şey bana sertçe ”Geri döneceğiz ve hepinizi teker teker götüreceğiz!” dedi. Hemen eve koştum ve muskayı aradım ama bulamadım. Evde koşuştururken bir şeye takılıp düştüm. Bu babamdı!.Evet, o ölmüştü ve her yeri mosmordu. O an aklıma siyah varlığın dedikleri geldi, ”Geri döneceğiz ve hepinizi teker teker götüreceğiz!” Hemen annemin yanına koştum ve olanlar karşısında tekrardan buz kesildim.

Eyzxtrr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu