Korku HikayeleriSizden Gelenler

Askerlik Hatıralarım

Askerlik Hatıralarım

Gece vardiyası bittikten sonra arkadaşlarımın yanına gittim. Çay koydular Berk’i görmediğimden sordum:
– Berk neden burda değil gece vardiyası bitmedi mi?
– Gelir birazdan .
Biraz bekledikten sonra onu alıp gelmeye karar verdim. Arkadaşlarıma da söyledim. Her ihtimal silahımı da aldım… Neyse yürümeye başlayalı baya oldu. Bir kadın gördüm elinde birinin resmi vardı kadın ağlıyordu. Beni fark edince yavaş yavaş bana doğru geldi sonra bir şey mırıldadı. Onu bağıra bağıra uyardım bana yaklaşırsa vururum diye. Kadın ağlaya ağlaya ‘Oğlumu geri verin’ diyordu daha sonra hızını arttırdı. Yine uyardım ama beni dinlemiyordu.. Ateş etmeye başladım çok korkmuştum baktığımda kadın yoktu. Arkadaşlarım:
– Sonun da öğrendin. Dediler, ama ben hiç bir şey anlamıyordum…

Okuyucularımızdan Gelenler – Ulaş

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Arkadaşların sana “sonunda öğrendin” derken, ” ne zamandır askerdesin, sonunda ateş etmeyi öğrenebildin” demek mi istemişler yani?

  2. lanet-ül-lebeyyül azmi kir-eche zelzelesinde meydana gelen kabileye denk gelmişsin sadece bekle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu