Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Yalnızlığım

Yalnızlığım

Merhabalar, benim yazacak kimsem yok, bu hayatta tek bildiğim, yalnızlığım ve yaşadığım imkansız aşkım. Ben hayatı okulla ev arası yaşayan biriydim. Ancak, 10. sınıfta gezmek için çıktığımda, bir kızla tanıştım. Hayatı umursamayan, aşka inanmayan, yalnız, öğlesine yaşayan, hatta hayatı eğlenmek için kullanan biriydi.

Evet konuşmaya başladık ve ben, bu hayatı umursamayan o kıza aşık oldum. Ne yaptımsa kendimi sevdiremedim. Şimdi üniversiteye gidiyorum. O ise, hala beni sevmiyor. Ben hala ona aşık. Bu aşka inanmayan kız, “Seni hiç bir zaman sevmeyeceğim,” dediği halde hala onu seviyorum.

Neden yalnızlık diye başlık derseniz, çünkü buraya yazacak kadar yalnızım ve çok sıkıldım. Canım çok yanıyor. Kimseye anlatamıyorum. Dedim ya yalnızım. Sayfalara yazdım aşkımı, belki bir umuttur. Okursa, sever belki….

Okuyucularımızdan Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu