Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Aşk Hikayesi Oku; “Seni Bekledim” 1. Bölüm

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi Oku; “Seni Bekledim” 1. Bölüm

Sabah erkenden uyanıp hazırlandım  iş görüşmesine gideceğim iki aydır işsizim ve bu işe çok ihtiyacım var . Hayat yalnız ve çocuklu kadınlar için bazı zamanlar çıkmaz bir sokak gibi.

Her zaman dakik bi insanımdır birazdan  bu iş için vesile olan arkadaşımla buluşup iş yerine doğru yol alacağız . Bir mesleğim yok yapabileceğim işler sınırlı ama bir dil biliyorum onunda bu işte bi önemi olmaz diye düşünüyorum.

Arkadaşım geldi iş yerinin buraya yakın olduğunu söylüyor iş yerinin sahibi Mehmet Bey eşinin yakın arkadaşlarından biriymiş bu işe kesin gözüyle bakıyor arkadaşım ama benim hayata karşı güven sorunum olduğu için olmadan hiç bir şeye oldu gözüyle bakamıyorum

İş yerindeyiz birazdan Mehmet Bey ile görüşeceğiz.  ve içeri giriyoruz .

Mehmet Bey ile görüşmemizi yaptık. Mehmet Bey ciddi biri ama sert değil kendine has bir tarzı var ve artık bu şirketin bir çalışanıyım burası küçük bir iş yeri ama insanlar çok samimi benim yapacağım işi merak ettiniz değil mi. Ofis içi temizliğini yapacağım ama asla çay kahve işlerine bakmayacakmışım Mehmet Bey özellikle bunu söyledi burada usül böyleymiş ilerleyen zamanlarda öğrenmiş olursunuz sizlerde.

Sizden Gelenler – Hatice

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu