Korku HikayeleriSizden Gelenler

Oturma Odası

Oturma Odası

Şu son günlerde cinlere kafayı taktım. Cinlerle ilgili yazılar, bilgiler, hikayeler, videolar izliyordum. Korku videoları izleyip zevk alıyor her korku türündeki filmleri bitiriyordum. Rüyama da girmiyordu ve bende hava atıyordum. Cinlere de inanmıyordum zaten. Ta ki o güne kadar. O gün yine bir video izledikten sonra saatin 00.30 olduğunu gördüm. ‘Artık yatma zamanı, geç oldu,’ dedim ve dişimi fırçalayıp kafamı yatağa koydum. tam o sırada kardeşimin çişi gelmiş olmalı ki sesler çıkardı ve ayağa kalktı. Bende hemen kalktım tuvaletinin yaptırdım ve geri getirdim. Keşke kalkmasaydım da annem götürseydi kardeşimi. Kardeşimin üstünü örttüm ve kafamı tekrar koydum yastığa. Bu sefer rüyamda kardeşimi oturma odasında görüyordum. Hocalar gelmiş üflüyordu, annemle babam kollarından tutuyordu. İçeri daldım ve ‘Ne oluyor burada?’ dedim. Hocalar ‘Kardeşine musallat olmuşlar oğlum.’ dediler. Aklıma hemen okuduğum bilgiler geldi o bilgilerden biri ‘Cinlerden korkmazsanız size bir şey yapamazlar,’dı. Yavaş yavaş kardeşimin üstüne yürüyüp ‘Kardeşimi rahat bırak!’ diye bağırıp okkalı bir tokat yapıştırdım. Kardeşim kafasını kaldırıp bana bir bakış attı ve kafamdan kaynar sular döküldü. Kardeşim bayılmıştı. Yanına koştum. Biraz sonra kendine geldi ve rahatladık, cin onu rahat bırakmıştı. Cin gitmişti! Ama biz öyle sanıyorduk. Evet cin onu rahat bırakmıştı fakat, bana musallat olmuştu . Cin’in gittiği düşüncesiyle tekrar yatağıma doğru gittim ve yeniden uyudum. Uyurken sesler duydum, hemen saate baktım saat 3.34’dü. Kardeşim yatağında değildi. Tuvalete gitti düşüncesiyle onu tutmak için aramaya koyuldum ve oturma odasında tablet oynadığını gördüm. Kapının ucundan bakarak ‘Ne yapıyorsun burada? Saat kaç haberin var mı senin? Babam duyarsa seni öldürür.’ dedim. Kardeşim korkunç bir gülümseme atarak işaret parmağıyla önünü gösterdi. Kapıdan kafamı içeri doğru uzattığımda, babamı gördüm. Namaz kılıyordu. İlk önce herhalde babam oynamasına izin verdi dedim ve ‘Allah Kabul Etsin.’ dedikten sonra yatağıma gidiyordum ki o da ne!? Saat 3.34, bu saatte ne namazı ? Hemen odaya gittim ve babama ‘Baba daha sabah ezanı okunmadı ne namazı kılıyorsun?’ derken ayakları dönmeye başladı ve ağzı kulaklarına kadar açılarak bana baktı. Kapının yanlarına tutundum ayakta zor duruyordum ‘Allah’ım neler oluyor bana yoksa korktuğum başıma mı geldi?’ derken koridorda annemi gördüm beyaz bir elbise giymişti. ‘Anne hemen koş babama bir şeyler oluyor!’ derken yavaş yavaş korkunç bir gülüş atarak üstüme doğru gelmeye başladı ve arkasından daha önce hiç görmediğim bir adam çıktı. Adama saldırmaya çalıştım ve birden babam önüme gelerek beni geri fırlattı ve yere düştüm, gözümü açtığımda tekrar yatağımdaydım. ‘Allah’ım neler oluyor böyle?’ diyordum içimden.
Örtüyü kafama kadar çektim ve telefonumu aldım ‘Bir şey olursa polisi ararım’ dedim ama sakarlık başımı belaya soktu, telefon yatakla duvar arasına düşmüştü. Almaya çalışırken arkadan kusma sesleri geldi. Arkamı döner dönmez gözleri simsiyah ağzından beyaz sıvı akan bir varlık üstüme atladı ve uyandım. Allah’ım sana sonsuz kere şükürler olsun kabus görmüşüm dedim ve saate baktım. Saat 3.34’dü. Besmele çektim ve kardeşime baktım fakat yatak boştu. Kontrol etmeye gittim ve oturma odasından kafamı hafifçe uzattım ve gördüklerim karşısında şok oldum. Kardeşim koltuğa oturmuş tabletle oynuyordu…

Okuyucularımızdan Gelenler – Bilal

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu