Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Kirpiklerinden Öptüğüm Adamın İhaneti

Kirpiklerinden Öptüğüm Adamın İhaneti

Ben seni o kadar çok sevdim ki, hep benim ol istedim, yarim ol, hep benim ol, tek bana ait ol istedim. Solumda ve yanımda daima sen ol istedim. Ama sen yar değil kocaman yara oldun solumda. O yarayı her gece seni düşünüp kanatırım, kabuk bağlatmam, izin kalmaz, kanatırım.  Her gece ağlar yana yana kanarım yanarım sana. Sen uyurken bu yara nasıl geçecek Allah’ım, diye düşünürüm. Sen’se kirpiklerini saydığım adam gözlerini kapatıp,  başkasını düşleyip uyursun. Sen onu ben seni düşünürüm. Sen ona kanarsın, bense kanadığın için yanarım. Olur olmaz yerde aklıma gelirsin aklımdan çıkamazsın, çıkartmak isterim çıkartamam, saçlarımı yolup bitsin bu acı derim, bitmez. Keşke sevse derim, sevmez. Keşke dönse derim, dönmez. Beklerim gelmez, özlerim özlemez, uzaktan öylece bakarım, yanımdan yabancı gibi geçersin. Ama kokundan tanırım seni, kokunu unuttum deyip nerde olsa tanırım ve yine yanarım. Senin bunlardan haberin olmaz, ben yine ağlarım. Pişman olurum biçaresi olmaz, çare ararım derman bulunmaz, dön derim dönmez, gitme derim gider, hemde gözümün içine bakıp da gider.

Hiç giden olmadım olamadım, seni masumca annem gibi sevdim, bu yüzden gidemedim. Gitmek istemedim mi? Çok istedim ama yapamadım, isteğim sevgime ağır basmadı, her zaman sevgim kazandı. Ama aslında kaybetmiş, kandırılmış, sevgi ihanete uğramış, yalanlara karışmış, masum sevgi kirletilmiş, oysa bu savaşta kazanan sevgi olmalıydı ama olmadı.

Terk edilen biz mi olmalıyız hep? Gidenler gittiği yerde mutlular mı da gidiyorlar? Seven nasıl gider? Gidemez. Ben hep seni beklerim sen dönecek gibi, mesaj atacak gibi beklerim gelmezsin. Eğer bir gün dönersen, geldiğin gün ben gideceğim evet gideceğim senden. Hala bazı şeyleri içimde biriktireceğim gelecekmişsin gibi ama nefretimi kusmak için bekleyeceğim ihanetini gözler önüne sunmak için bekleyeceğim ve geldiğin gün gideceğim. Rüyanda beni görmen dileğiyle kirpiklerinden öptüğüm iyi geceler…Beni kalbinden çıkarma..

Okuyucularımızdan Gelenler- Koca Yanaklı Melek

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Başlığı yetersiz buldum. Edebi açıdan bazı yerlerde düzeltilmesi gereken hatalar var. Fakat her şeye rağmen içten ve yalın bir dille yazmışsınız. Kaleminize sağlık. Zihninize ilham, kaleminize güç, hayatınıza mutluluk dilerim…

  2. merhaba hayatın gerçek filmini oynayan başroldeki sevgili arkadaşım hayat nasıl bir gerçekse aşk acısıda gerçektir bu konuda ne söylenir senden başka kimse bilemez ateş düştüğü yeri yakar vede yıkar geçer ama sana tafsiyem ben hayatı akan bir nehir olarak düşünürüm bizlerde hayata tutunan bir dal gibiyizdir bir gün gelir serüven yaşamak isteriz ve o hayat nehrine atılırız neyin ne olduğunu bilmeden nehir bizi bir oraya bir buraya sürükler haniya nehrin yanında kayalar olur birde incecik otklar işte burada her şey sana bağlı ya o kayalara çarpacak canın acıcak yada herşeye rağmen umudunu hiç bir zaman kaybetmeden o incecik otlara sarılacaksın yada umudunu tamamen bırakıp nehrin seni nereye sürüklerse orya gideceksin belki bir dereye belki bir göle belkide bilinmeye … umutsuz hiç bir zaman kalma bırak onun kirpiklerinden gözyaşı aksın seninkinden değil esiri olduğun o gözlerin birgün eseri oluncak hale geliresrarengiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu