Korku HikayeleriSizden Gelenler

Korkunç Bir Hikaye "İstenmeyen Varlıklar"

Korkunç Bir Hikaye “İstenmeyen Varlıklar”

Çocukluğumdan beri yaşadığım bir olaydır. 6 yaşından beri cinlerle birlikteyim. Artık alıştım.

Hikaye odamda bir adam görmem ile başladı. Küçükken evde oynarken yoruldum ve dinlenmek için odama gitmiştim. Kapıyı açtığımda karşımda dikilen yaşlı bir adam gördüm ve çığlık atarak annemin yanına gittim. Olanları anlattım ve benimle birlikte odaya bakmaya geldiğinde odada hiç kimse yoktu. Bu olaydan sonra sürekli beni rahatsız ettiler. Uykumda boğarak uyandırdılar. Ummadığım anda karşıma çıktılar. Bunun gibi daha pek çok şey.

Aradan 6 yıl geçti, uzun zamandır hiç görmüyor ve hiç seslerini duymuyordum. Taaa ki o güne kadar.

Yazın geceleri film izlemeyi seviyordum yine bir yaz gecesi saat 3’te film izlerken yanıma biri oturdu ve filmi beğenmediğini söyledi. Dönüp bakamadım, yokmuş gibi davrandım. Gitmeyince yatmaya karar verdim ki benimle birlikte yatıp seslice nefes almaya basladı. Korkudan kendimi kasarak uyumaya çalıştım. Sabah beni uyandırdı ve hazırlanmaya başladı. Kızgınca bakıyordu ve benimde gelmemi istedi. Gitmedim. Sonraları çoğaldılar ve daha sık gelmeye başladılar. Peşimi hiç bırakmadılar. Şu an hala peşimdeler ve az önce evde 4 kişi beni izliyordu, biri hala odamda uyuyor. Gitselerde bir şey değişmez, aralarından biri iki çocuğunu bana bıraktı. Ne yaparsam yapayım beni terk etmeyecekler. Ve bugün tekrar geldiklerinde yeniden onlarla gelmemi isteyip, gelmezsem canımı yakacaklarını söylediler. Ailem bana inanmıyor. İlgi beklediğimi düşünüyorlar. Ama artık rüyalarımda bile kimin öleceğini yada birinin başına kötü bir şey geleceğini önceden görebiliyorum.

Okuyucularımızdan Gelenler – Sena

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Hangi çoçuk saat 3-te film izler belki korku filmi izlemişsindir? Git sütünü iç yat (Hikaye iydurmadır) Ben bir yazar olarak söylüyorum?

  2. (Bu uydurma bir hikayedir)
    Bir gün bir çocuk evde tek başına kalmış ve bir telefon çalmış telefonu açtığında ürkütücü bir ses Mehmeet birinci kattayım çocuk umursamadı ve oturmaya devam etti sonra bilahare aynı numara çaldı ve bu sefer Mehmeet ikinci kattayım çoçukur bu sefer ürkmüş biraz sonra yine aramış ve Mehmeet sana dokunuyorum demiş ve çocuk o anda ……

  3. Allahın izni ile kurtulursun.
    Sayik Erol Tangut’u bul.
    Ankara da yaşıyor.Youtube da videoları var.Güven bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu