Dehşet ÖyküleriKorku HikayeleriMurat Canpolat

Korku Hikayeleri; “ALTI DAĞCI ARKADAŞ” 3. Bölüm

Korku Hikayeleri

Korku Hikayeleri; “ALTI DAĞCI ARKADAŞ” 3. Bölüm

Kaya tam onlara çarpmak üzereydi ki küçük bir kayaya çarpıp yönünü değiştirdi ve başka bir tarafa yöneldi.

Altı dağcı arkadaş, kaya yön değiştirinceye kadar öyle korkmuşlardı ki dizlerinde derman kalmadı. Bu yüzden de öylece yere çömelip korkularının geçmesini beklediler.

Korkuları geçince ayağa kalkıp yürümeye devam ettiler. Bu yürüyüş çıkmaz bir yola denk gelinceye kadar devam etti.

Çıkmaz yol karşılarına çıkınca kimisi geri dönmek kimisi de çıkar bir yol bulma konusunda birbirleriyle tartışlar. Bu tartışma öyle bir hal aldı ki neredeyse kavga edeceklerdi. Sonuçta geri dönmek için tartışanlar geri döndü. Kalmak isteyenler orada kaldı.

Geri dönmek isteyenler üç kişiydi. Bu üç kişi diğerlerinden ayrıldıktan sonra sis çöktü. Bu sisle beraber kulakları tırmalarcasına bir çığlık sesi…

Kulaklarına gelen çığlık sesi çok yakınlardan geliyordu. Ağaçlar bile çatırdarcasına sallanıyor, sanki tehlikedesiniz der gibi ses çıkarıyorlardı.

Üç arkadaş gelen sesin ne olduğunu anlamak için birkaç adım atmıştı ki büyükçe bir ağaç gürültüyle önlerine düştü. Onu fark etmeseler altında kalıp ezilebilirlerdi. Şükür ki onu görüp son anda geri çekildiler ama bir kişi çekilemedi ve altında kalarak ağır şekilde yaralandı.

Geride kalan diğer üç kişi ileriye doğru gidebilmek için oturup güzel bir plan yaptılar. Bu plana göre hareket etmek için hazırlıklarını tamamladılar. Onlar hazırlıklarını yaparken bir çift göz onları gözlüyordu, hırıltılı bir şekilde.

Geriye dönen dağcılar arkadaşlarını kurtarmaya çalıştılar ama nafile, ağaç çok ağır olduğu için yerinden bile kıpırdamıyordu. Üstelik yaralanan arkadaşları bilincini kaybetmişti. O anda da ilk yardım uygulamasını bilemedikleri için göz göre göre arkadaşlarının ölümünü izlemek zorunda kaldılar.

Panik içerisindeydiler, bundan dolayı da birbirlerine bağırıp çağırıyorlardı, arkalarından gelen tehlikeyi göremeden.

Panik içerisinde kalan iki kişi arkalarından gelen homurtuyu duyar duymaz arkalarına döndüler.

Yazar: Murat CANPOLAT

Hikayenin 1. Bölümü için TIKLAYINIZ.

Hikayenin 2. Bölümü için TIKLAYINIZ.

Hikayenin 3. Bölümü için TIKLAYINIZ.

Hikayenin 4. Bölümü için TIKLAYINIZ.

Hikayenin 5. Bölümü için TIKLAYINIZ.

Hikayenin Son. Bölümü için TIKLAYINIZ.

 

 

 

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu