Korku HikayeleriSizden Gelenler

Artan Korku

Artan Korku

Merhaba Arkadaşlar, benim adım Yiğit sizlere başımdan geçen korkunç bir olayı anlatacağım.
Bir gün ıssız bir sokakta ilerlerken 2 tane serseri gençlerle karşılaştım. Ellerinde içki şişeleri ağızlarında sigara dumanları vardı. Duman dikkatimi çekmişti ancak ellerinde izmarit falan yoktu. Olayı irdelemeden yoluma devam ettim.Yaklaşık 15 metre falan gittikten sonra omzumdan biri arkaya doğru çekti. Arkama baktığımda yakınlarımda kimse yoktu hatta serserilerden başka kimse yoktu. Çok fazla umursamadım, nedenini ben de bilmiyorum. Evime geldiğimde kapıyı açmaya çalıştım fakat anahtar dönmüyordu. Ev arkadaşım Emir kapıyı açmıştı, neden kapının açılmadığını sorunca cevap vermedi sesini bile çıkarmadı. Montumu astım ve odama doğru ilerledim o arada telefonumdan mesaj sesi geldi. Mesajı açtığımda Emir’dendi. Olay komiğime gitti yan odada iken neden bana mesaj atsın. Mesajı okuduğumda arkadaşında kalacağını söylüyor ve geç haber verdiği için özür diliyordu. Anlamamıştım olayı, sonradan Emir’in yanına gittim ve “şaka mı yapıyorsun,” diye sordum. Bana sırıtıp yaklaşmaya başladı. O arada zil çaldı ve kapıya bakmaya gittim. Gelen Emir’di. Korkum gitgide artarken arkama baktım ve geldiğimde kapıyı açan Emir yoktu. Bu olayı aileme ve Emir’e anlattım. Ancak sonu pek iyi olmadı, beni akıl hastanesine yatırdılar. Tam 2 yıl orada kaldım. Çıktığımda ailemle birlikte eve doğru gidiyorduk. Eve geldiğimizde annem beni odama bıraktı. Ondan 1 bardak su istemiştim. Aradan bayağı vakit geçmişti ve annem hala gelmemişti. Onu merak edip mutfağa gittim annem boğazından bıçakla kesilmiş yerde yatıyordu.
1 hafta öncede cenazesi kalktı. Polisler ne kadar uğraşsa da hiç bir iz bulamadılar. Bunu yazarken de babamı kaybetme korkusu ile yazıyorum.

Okuyucularımızdan Gelenler – Yiğit Ali Özdemir

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. allah rahmet eylesin bence o eve ya bir kuran okutun yada o evden çıkın yada sende bir şey var geçmiş olsun

      1. banada senin adın doğru gelmiyor bunu ismi koyarken kormadın mı? Ben bile yazarken lorkuyom satürden den gelen cin

          1. arkadslar ben basımdn geçen korkunç hikayeyi anltmk istyrm nasıl yayınlarım burdaki sitede, yardımcı olurmusunz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu