Aşk Hikayeleriqajder

Biz O Güzel Günleri Gördük

Biz O Güzel Günleri Gördük

Maradon da

KO hikayelerini ancak KO’yu tanıyanlar anlar.

Gün batımını izliyorduk seninle Maradon’da. Birden sis kapladı etrafı, ne siyahtı ne beyaz. Ardından kar yağmaya başladı. Güneşin kızıl ışıkları, sislerin içinden kar tanelerine vuruyordu. Kar pembeydi. Maradon’a pembe kar yağıyordu.

Sonra her yerden BOSS’lar çıkmaya başladı. İnsanlar koşuşturmaya başladılar. Onlarla yalnız baş edemezdik. Yanımıza altı kişi bulduk. Mücadeleye başladık. Sonra bizim gibi onlarca sekiz kişi olduk. Daha sonra yüzlerce ve daha sonra binlerce. Evet binlerce sekiz kişiydik. Artık çok güçlüydük. Elimizden kurtulamazlardı. Tek bir BOSS kalmayana kadar uğraştık.

Sonuç; zafer bizimdi. Sonra kar dindi, sis bulutları Maradon’u terk etti ve güneşin huzur veren kızıllığında binlerce sekiz kişiyle beraber mutluyduk. Biz binlerce sekiz kişi Maradon’da güzel günler gördük.

gajder – http://www.degarado.com

Gülten Ajder

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu