Korku HikayeleriSizden Gelenler

Salıncak

Salıncak

Okuyucularımızdan Gelen Hikayeler

sallanMerhaba benim adım İrem 18 yaşındayım size bundan 4 yıl önceki başımdan geçen olayı anlatacağım.

Bir gün sabah kalktım ve okula gittim her zaman ki gibi. Her şey normaldi. Sonra teneffüse çıktığımızda arkadaşlarla okulun içinde bir park vardı orada hep salıncakta sallanırdık. Arkadaşımın adları Nur ve Yağmurdu. Nur demiştiki 666 defa cin söyleyeceğim bakın nasıl geliyor demişti. Ben tabi inanmadım bu söylemeye başladı. Yağmur ayaktaydı ben salıncaktaydım Nur da benim gibi salıncaktaydı. Neyse bu söyledi 666 defa sonra salıncak oynadı bende tabi Yağmur felan yaptı sandım ama öyle değildi bu gerçekti. Nur da tabi söylediğine pişman oldu. Ondan sonra ben  dua etmeye başladım çok korkmuştum. Sonra zil çaldı ve sınıflara dağıldık. Hoca gelmeden önce böyle bir ses geldi. Arkadaşımla birbirimize bakıştık. Korkmuştuk tabi. Herneyse ben boşverdim sınıftakiler yaptı sandım. Sonrası ise zil çaldı ve evlerimize dağıldık. Evde herşey normaldi hatta o olayları unutmuştum bile. Yine sabah oldu ve okula gittim. Ben o zamanlar 14 yaşındayım. Yani sekizinci sınıftım.

Herneyse genelde biz okulda sıra olmayız sabahları ama bir duyuru için sıra olmuştuk. Tam benim karşımda yani karşımda derken uzakta görünen bir kadın vardı ve öylece bize bakıyordu kıpırdamıyordu bile. Sonra gözlerimi farklı yöne çevirdim. 1 saniye geçmeden geri baktım ama kadın yoktu. İlginçti. Cinlerin bize musallat olduğunu anladım. Geceleri yatamaz oldum. Sonra diğer gün ise Nur arkadaşımın kolunda ısırılmış iz vardı bizde sorduk ne oldu diye falan kendisi bilmiyorum gece oldu galiba dedi ve biz daha çok korkmaya başladık. Bu durumu rehberlik servisindeki hocaya anlattık. Sağolsun bize yardımcı oldu. Korkumuz geçti diye mi sorarsanız tabiki de geçmedi sonraları ise bu parkta daha kötü şeyler olmaya başladı duvarlarda kötü yazılar yazıyordu. Birgün dersteyken Yağmur tuvalete gidicem diye tutturdu bizde tek gitme diye ısrar ettik ama dinlemedi ve gitti. Gittiğinde ise aynada sizi öldüreceğim diye yazı yazıyordu bunu müdüre de anlattık kamera kayıtlarına baktılar şimdi siz diyeceksiniz tuvalette kameranın ne işi var. Kamera gizli bir yerde sadece sigara içenlere bakmak için koymuşlardı bir kaç ay önce. Kamera kayıtlarına baktıktan sonra gerçekten yazıyordu benin psikolojim al üst olmuştu yemek yiyemiyordum uyuyamıyordum. Buna hiçbiriniz inanmayacağınızı da biliyorum arkadaşlar siz siz olun böyle şeylerle uğraşmayın lütfen. O günden sonra ise böyle şeylerle uğraşmadık unutmaya çalıştık ve başarmıştık.

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Ya ben bişey sorucam. Bizim sınıftakiler geçen sene ruh çağırmıştı sonra bizi de dahil ettiler böyle gıdıklanmalar oldu durup dururken sonra biz bunları unutmaya başladık ama bu sene yine birçok kişi charlie chaplin in ruhunu falan çağırıyoruz ama gerçek gelsin diye lanetlenelim diye istiyorlar sizce gelir mi

  2. her nevi salıncak yapılır ama bı kere allah demenız gerekır yoksa salıncagın zıncırı kopar .

  3. Hickimse Cinlerle uğraşmamalı ve çağırmamalı. Aksiyon olur diye cağırmayı falan hic denemeyin. Basınıza kötü seyler gelir. Bizim okulda da cağırmıslardı. Sonra okuldaki bir kaç öğrenci bu yüzden psikolojik sorunlar yasayıp sürekli ağlayıp cığlık atınca cağıranlar disipline gitti. Zaten dini açıdan da iyi bisey değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu