Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Severek Ayrılık

Aşk Hikayeleri

Severek Ayrılık

7 Ay süren beraberlik, aynı omuzda ağladık, güldük, çocuk olduk. Onun yanında sadece kalbimin attığını hissediyordum. Kavga ederken bile seviyordum. Kokusunu  uzaktan tanırdım. Söyleyeceği sözü tahmin ederdim ve bu kadar mutluyken mutsuz olmak, en kötüsü de, bu şu an biz değiliz.

Nedeni; birbirini çok seven iki insan düşünün her gün geçtikçe özlenen, acı çeksede seven kadın, ama çabalamayan bir erkek en ufak çaresizliğinde kaçan. Ardında yaşanan bütün aşkın sahibi değilmiş gibi davranan vegünlerce ağlayan, artık Rabbinden başkası olmadığına inanan,  dua ederken bile ağlayan, incitmekten hiçe dönüşen kalbini hissetmeyen, dışarıda maske takıp gülerken, yastığına başını koyduğunda, sabaha kadar fotografına bakıp, sevgisini içine atan ve en sonunda hayata küsen, sığınacağı limanı terk etmiş olduğunu düşünen.

Aşk yokmuş meğer, her şey yalan. İnsan sadece kandırılıyormuş, gözlerinin içinin gülüşü, kalbinin atışı… Aşk sadece kadın için yaratılmış erkek  ise en güzel oyun kurucu. Şimdi bekliyorum; ellerim soğuk, kalbim buruk ve en doğru limanda durup yeniden demek için. Rabbim kimseyi çok sevdiğiyle sınamasın ve çok sevdiğine üzülmek diye bir şey var o çok daha kötü.

Okuyucularımızdan Gelenler – Büşra

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu