Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Bir Melektin Sanki

Aşk Hikayeleri

Bir Melektin Sanki

Çok farklıydın. Kimseye benzemiyordun sen. Herşeyinle mükemmeldin. Bir sana bakardım bir de etrafimda ki herhangi bir kıza. Ve derdim ki “İşte ben seni bu yüzden seviyorum”. Sırf dış guzelliğin değildi yani sana olan aşkımın sebebi. Saflığın, davranışların, gülüşün…
Ben senden vazgeçerdim de sevgili, gelecekte bir başkasını sevecek olman gerçeğini kabullenemedim bir türlü. Kimse sana layık değildi. Kıskançlığım yani vazgeçmeme sebep oldu. Ama artık çıkacak yüzüm yok senin karşına. Sana her ısrar ettiğimde biliyorum sen de üzülüyorsun. Artık sadece Allah’a dua ediyorum senin de beni sevmen için.

Okuyucularımızdan Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu