Ağlatan HikayelerSizden Gelenler

Hikaye Oku: “Yalnızlık”

Hikaye Oku

Hikaye Oku: “Yalnızlık”

Çok kalabalık olduğumuz yıllar çok geride kaldı. Hani o mahalle aralarındaki komşulukların lezzeti  damağımızda kaldı. Ne eğlenirdik ama. Herkeste kocaman bir gülümseme vardı. Gönül abla vardı mesela darbukasıyla inletirdi mahalleyi. Ya göbek atan Necla ablaya nedersin. Heleki Aysel teyzenin elmalı keki, bizede eve girene kadar gülmesi.

O zamanların tadı başka, arkadaşlarımızla konuşmaya, oynamaya doyamadığımız yıllarımız.

Şimdilerdeyse  modern hayatımızın acımasızlığı içinde yaşamaya çalıştığımız yıllarımız. Zaman öyle bir zamanki mutluluğa hasret kalmış insanlarla dolmuş. Herşey sanal olmuş, insanlar adeta gerçeklerle karşılaşmaktan korkar olmuş, kilitli kapılarının ardında kilitli odalarında yalnızlıktan ağlayan nice insanlar olmuş.

Herseye rağmen hayat bizim elimizde ve istediğimiz gibi ona yön verebiliriz. Buyüzden toparlanma zamanı. Birbirimize destek olmalı ve hep gülümsemeliyiz. Hasret kaldığımız herşeyi yaşama şansımız varken, birbirimizle iletişime geçelim ve  yalnızlığa son verelim. Haydi şimdi hep beraber gökyüzüne bakalım. Kuşların dansını kaçırmayalım.

Yazar – Emine Yiğitoğlu

Duygusal Hikayeler, hikaye, hikâye, hikaye arşivleri, hikaye oku, hikaye okuma, hikaye okumak, hikaye siteleri, hikaye yaz, hikayelerimiz, masal, masal oku, masal okuma, öykü, öykü oku, story, kısa hikayeler, çocuk masalları, kısa masallar, kısa hikayeler, masallar oku, hikayeler oku, güzel hikayeler, Yalnızlık, Mutluluk, 

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu