Skip to main content

Korku Köyünün Hikayesi II. Bölüm

Korku Köyünün Hikayesi II. Bölüm

Kamerayı alıp videoyu izledim, gördüklerim beni son derece şaşırtmıştı. Garip bir kadın vardı ve garip bir dilde bir şeyler fısıldıyordu. Arkadan  acı içinde çığlık sesleri geliyordu. Sonra kadın hiçbir şey olmamış gibi gitti.

Hemen araştırmalıydım, Önceki araştırmalarımdan tanıdığım, bu konu üzerine ilim sahibi olan bir adam vardı. Numarasını bulduktan sonra onunla konuştum, olanlardan bahsettim biraz, beni evine davet etti.

Adamın evine gittim. Bana çay ikram ettikten sonra  220;videoyu görebilir miyim?” dedi kamerayı verdim ve izledi.

“Burası benim eski köyüm,” dedi. “Sizin orada ne işiniz var, söylenenlere hiç mi duymadınız?”

“O köy tehlikeli o gördüğün kadın nerdeyse 200 yıldır yaşıyor. İnsanları öldürüp ruhlarının enerjisini kullanıyor, buda onun daha uzun yaşamasını sağlıyor.”

“Peki ben onu nasıl öldürebilirim?”

“Onu öldürmek çok zor. Onu öldürebilmek için önce ruhlarla yaptığı bağı bozman gerek, yoksa öldürdüğünde tekrar canlanacaktır,” dedi.

“Bağı nasıl bozabilirim?”

“Bağı bozmak çok zor. Köyün 4 bir yanında evlerin içine çizilmiş bir mühür göreceksin, bu mühür ruhların yükselmesini engelliyor. Mührü bozman için mührün üstüne sana göstereceğim sembolü çizeceksin, hepsini bozduğunda kadın ölebilecek >duruma gelecek, bundan sonrası senin iradende bitiyor,” dedi.

Sabah erkenden kalkıp köyün yoluna koyuldum. Köye vardığımda mühürleri aramaya başladım kaldığımız eve de baktım orda hiç farketmediğimiz mührü gördüm ve bana gösterdiği sembolü çizdim. Bulması zor oldu ama 3 mührü de bulup bozdum.

Son mührün kadının evinde olduğundan emindim. Oraya gittim, önce kapıya sert bir şekilde vurup uzaklaştım, ses yoktu kadın evinde değildi, bütün duvarlara baktım ama mühür yoktu. Tam pes edeceğim sırada yerde aşağıya açılan bir kapı buldum, açıp hemen içeri girdim. Aşağısı karanlıktı telefonun ışığını açtığım anda şok oldum içerisi insan kemikleriyle doluydu. Şöyle bir etrafa baktım, aradığım mühür karşımda da duruyordu. Hızla o mührü de bozdum. Tam yukarıya çıkacağım sırada kapı sesi geldi sonra ise adım sesleri duydum. Bu o kadın olmalıydı. Seslerin kesildiği zaman kapağı açıp yavaşça dışarı çıktım. Kapıya doğru yöneldiğim zaman bana seslendi, kadın arkamdaydı iğrenç bir yüzü vardı ve korkunç bir şekilde güldü. Bana, “beni öldürecek misin?” diye sordu ve güldü. “200 yıldır yaşıyorum hayatımı sen mi bitireceksin,” dedi. Ben titrek sesimle, “sen nesin?” diye sordum oda, “ben şeytanın sadece küçük bir yardımcısıyım,” dedi. “Şimdi sende benim ömrümü uzatacaksın,” dedi ve bir şeyler mırıldanmaya başladı. Hemen kurtulmalıydım yerde, düşürdüğüm gaz lambasını gördüm yağı dökülmüştü, kadına, “ben öleceksem sende öleceksin” deyip yanımdaki mumu yere devirdim yağla beraber kadında yanmaya başladı sonra ise ev. Son bir çabayla evden çıkmayı başardım. Yanan evi izliyordum. Eve gitmek için yürümek zorunda kaldım yolda bir araba beni aldı ve evime gittim içim rahatlamıştı.

Sizden Gelenler – Admin 39

Our Score
Bu yazıyı oylayın
Oyların. [Toplamı: 17 Ortalaması: 3.9]

3 thoughts to “Korku Köyünün Hikayesi II. Bölüm”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir