Korku HikayeleriSizden Gelenler

Telefonumdaki Resim

Telefonumdaki Resim

Merhaba ilk önce belirtmek isterim ki bu olay arkadaşımın başından geçmiş gerçek bir olaydır. Ben bu korkunç olayı sizlere onun ağzından anlatacağım.

Ben 20 yaşına gelince kendi evime taşındım. Bu yüzden çok heyecanlıydım. Fakat zaman içinde bu evin benim için hiç uygun olmadığını anladım. Taşındıktan 1 hafta sonra yatak odamın camından bir ses duydum. Pek umursamadım ve tekrar yattım. Hemen hemen 30 dk sonra tekrar aynı sesi duydum. Azıcık korktum ama bir dua okuyup uyudum. 5 gün sonra evime arkadaşım yatılı kalmaya geldi. O koridorun sonundaki odada, ben ise koridorun başındaki odada yatacaktım. O gece hiç ses gelmeden rahatça uyudum. Sabah uyandığımda telefonumu elime aldım. İşte olaylar burada patlak verdi.

Gece saat tam 3.33’de gizli bir numaradan biri beni aradı. Biraz garibime gitti ama umursamayıp kapadım. O anda numarayı engellemeyip hayatımın en büyük hatasını yaptım.

Arkadaşım  sabah olunca öfkeli bir halde yanıma geldi ve “gece seni de biri aradı mı,” diye sordu, korktum. Sonra telefonunu açtı, arayan kişiyi gösterecek sanıp ”gerek yok beni de aradı” dedim. Ama bana uyurken ki haliyle çelikmiş bir fotoğrafını gösterdi ve “Bu Hiç Komik değil Aslı…” diye bağırdı. Ben de çok şaşırdım çünkü o fotoğrafı ben çekmemiştim. Sonra hemen telefonumu açtım galeriye girdim ve benim de uyurken fotoğrafımın çekilmiş olduğunu gördüm. Tip tip birbirimize baktık. Mutfaktan bir bardak su aldım. Suya dua okudum ve suyu ona verdim. ”Yarısını iç.” dedim. İçip bana verdi. Diğer yarısını da ben içtim. Bir anda arkamda birinin olduğunu hissediverdim. Arkadaşıma baktım, yüzü taş kesilmişti. Arkama baktığımda simsiyah biri vardı. Birkaç saniye bakıştık. Arkadaşım çığlığı bastı ve de ”Ayakları ters!!” diye bağırdı. İnanın o an ayakları hiç umurumda değildi.

Sonraki bir haftada evden taşındım. Telefonu da hatırlayamayacağım bir yere gömdüm. Evden çıkarken kapıya şu uyarıyı da asmayı unutmadım. ”Dikkat!! İçerisi Çok Tehlikeli!!”

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

14 Yorum

  1. Bi Leyla bi Şerife.. 2 katlı bir ev ve 8 yıldır orada yaşamak. Kardeş yaşadıklarını açık açık anlat bari de bilelim.

  2. Arkadaşlar 8 yildir 2katli bahceli bir evde oturuyorum.çok sayida garip ve korkunç olaylar yaşadım.işin garip tarafı bu evde oturmaya devam ediyorum.nolur mantıklı. Bir cevap istiyorum .neler oluyo acaba ben normal deyilmiyim…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu