Korku HikayeleriSizden Gelenler

Bir Okuyucumuzun Gönderdiği Korkunç Bir Hikaye “Gizemli Ev”

Bir Okuyucumuzun Gönderdiği Korkunç Bir Hikaye “Gizemli Ev”

gizemlievMurat Mert Arkadaşımızın Göndermiş Olduğu Bizzat Yaşadığı Korkunç Bir Olayı Sizlerle Paylaşıyoruz. Allah Bir Daha Böyle Bir Şey Yaşatmasın.

Merhaba değerli okuyucular ben Murat Mert size yaşadığım bir korkulu anımı anlatmak istiyorum.

Ben annem ve babam köyümüze gitmek için hazırlandık arabaya bindik ve hemen yola koyulduk, köyümüz 2 saat uzaklıktaydı. Anneannemlere geldik. Lafı fazla uzatmayayım anneannemgilin karşısında eski bir ev vardı. Köydeki arkadaşlarım buraya ‘gizemli ev diyorlardı’.

O gün köydeki en iyi arkadaşımla buluştuk bana  hadi gizemli eve gidelim dedi. Bende tamam ama tüm arkadaşları topla dedim. Oda arkadaşları topladı ertesi gün gizemli eve gittik. Arkadaş akşama kadar kalalım, bakalım aramızda en cesaretli kimmiş dedi. Ben ve arkadaşlarım tamam kabul dedik anlaştık. Aslında köyde bu ev hakkında çok fazla söylentiler dolaşıyordu, ama, ben inanmıyordum, her neyse konuya dönelim. Sonra akşam geldi çattı hadi gidelim dedik ve bir arkadaşım dedi ki hadi bugün burada kalalım, bilirsiniz köy evleri yan yanadır ve bizim eve  bu ev çok yakındı ailelerimizden izin aldık.

O gece orada kalıyorduk ki saat 2:00’ı gösterdiğinde bir ses duydum tabi oraya yatak yorgan falan götürdük. Arkadaşlarım uyuyordu sıra sıra nöbet tutuyorduk. Sıra bendeydi yani o sesin nereden geldiğini merak etmiştim ama köyde çok kedi,  köpek, kirpi vardı aldırmadım. Sanki bu ses beni uyarıyordu. Çıkın buradan çıkın diye bir ses daha duydum. Ahşap bir evdi burası ben hemen elime sopayı aldım, ihlas nas ayetel kürsi okudum. Çok korkmuştum.

Hemen arkadaşlarımı uyandırdım kalkın şuraya bir bakalım dedim. Birlikte etrafa baktık hiç bir şey yoktu. Eve geri döndüğümüzde duvarda bir yazı vardı, ben Arapça biliyordum. Kanla yazılmış ve şöyle diyordu.’eğer buradan çıkmazsanız başınıza kötü şeyler gelecek’! dedim ki hadi çıkalım, arkadaşlar itiraz ettiler, bende kaldım yanlarında ve yine aynı sesi duydum. Ben aniden kaçmaya çalıştım, ama başaramadım. Nasıl olduysa kapı kilitlenmişti. İçimden aha şimdi yandık dedim.Dönüp arkadaşıma senin lafına neden uydum ki keşke uymasaydım dedim. Aynı ses bu sefer arapça konuştu ve şöyle dedi;

“ben sizi uyarmıştım çekin şimdi cezanızı”

Öyle bi korkmuştum ki neredeyse bayılacaktım. Kapılar kitlendi. Camlar açılıp kapanıyor. Sesler çıkıyor hepimiz çok korkmuştuk. 2. Kattaydık aşağıya şöyle bir baktım atlarsam bir şey olmaz dedim. Atladım aşağıya. Bayılmışım sonra düştüğüm yerde bir de ayıldım kendimi toparladım hemen eve gittim. Babamı çağırdım.Olanları anlattım. Babam da eve gitti burda bi şey yok dedi, duvardaki yazı silinmişti. Babam ordan arkadaşlarımı çıkardı ama aralarında Ali yoktu babam ve köydeki erkekler etafa dağılıp Ali’yi aramaya başladılar. Tabi ben ve arkadaşlarımda aramalara katılmıştım. O evin 2 km ilerisinde Ali’nin cesedini bulduk. Kafasını sanki biri döndürüp öldürmüştü. Alinin cesedinin üstünde bir not vardı notda:

“Bu bir uyarı eğer bir daha  bizi rahatsız ederseniz. Hepinizin başına gelecek olan budur”  yazıyordu.

Herkes çok korkmuştu. O gece hiç  uyuyamamıştım, çok korkuyordum, o not aklımdan gitmiyordu. Sonra gece birinin benim camın önünden içeriye baktığını gördüm. Hemen koştum babamı uyandırdım, babam etrafı aradı bulamadı, babama yalvardım gidelim diye ve ertesi sabah hemen yola çıktık, Ankara’ya vardık. Rahatlamıştım. Boynuma hemen bir  muska taktım ve namaz kılmaya başladım. Bundan sonra bir şey olmadı. Bu olay gerçektir. Ben bu gerçeği yaşadım. Bana yardım edebilecek biri varsa mutlu olurum.

Yazı Puanı
Bu yazıyı oylayın
Oyların. [Toplamı: 161 Ortalaması: 3.9]

Etiketler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

79 Yorum

  1. EVET Beni Hatirlıyan 3 4 kisi cikar ne cabuk gecmis be anılar inanmıyan arkadaslara saygim vardir 🙂 Ama Allaha sukur Gecti Bunlar

  2. gizemli evi merak ediyormusunuz ? :)))) benim evime gelmek istermisiniz hhahahahahahaha hadi gelin bakalım sizi bekliyorum hahhhahahah gelmezseniz ben gelirim ziyarete gelmesemde olur zaten ben hep yanınızdayım hahahahahah inanmıyormusunuz 4 haftaiçinde başınıza birşey gelecek ve ben orada olacağım bakın ve görün ozmn inanacaksınız !!!!!!!!!!!! eğer bida inanmazsanız felaket içinesinizzzz ve sen bu yazıyı okuyan sana bu akşam için diyorumm tatlı rüyalar gjvbjrhgtıuyujtı

    1. arkadaşlar sakın bu yazıyı okumayınn gerçekten dedikleri oluyo ciddiyim şuanda !!!!!!! ben sadece sizin iyiliğiniz için diyorum okursan oku banane ya senin başına gelcek herşey bana dert değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı