Korku HikayeleriSizden Gelenler

Rüyalarla Başladı

Her şey 4 yada 5’inci sınıfa gidiyordum o zaman başladı. Çok normal bir gündü, sabah kalktım okula gidiyordum. Okulla evimizin arası yakın mesafede idi. Okula giderken hafif yağmur çiliyordu, montumun şapkasını kafama geçirmiş öyle yürüyordum. Okula yaklaştığım sırada ise etrafta kimse yoktu ama gözümün bana oynadığı bir oyun olabilir, siyah peçeli birinin yanımdan geçtiğini hissettim. Kafamı kaldırdım kimse yoktu, şaşırdım. Sonra rüyamda geceleri sürekli bir kapıdan içeri girip 12 adım sonra ateşe düştüğümü görmeye başladım.  O aklımla yaza kadar devam eden bu korkulu rüya sonunda, Kur’an kursuna gitmeye karar verdim. Gittim de hatta hatim ettim. Rüyalarım sona ermişti. Artık rüya görmüyordum. Bir sene önceye kadar.  

Bir sene öncesi, tekrar rüyalar görmeye başladım ancak gördüğüm rüyalar arkadaşım ile ilgiliydi. 5 gün sürekli rüyamda onu gördüm. Aramız bozuk olduğu için aramamakta inat etmiştim ama sonunda rüyalar artınca aradım. Neyin var diye sordum ve rüyalarımı ona anlattım. İlk önce hastayım demişti, kaç gündür yatıyorum, dedi. Fakat işin aslı öyle değilmiş 5 ay sonra bana gerçekleri anlattı. Kendisine büyü yapılmış ve onlarla uğraştığı için iyi olmadığını söyledi. Çok şaşırmıştım. Bana böyle işlerle uğraşan birini tanıdığını ve bilgili olduğunu kendisine yardımcı olduğunu söyledi. Bu durumda bende ondan bana yardımcı olmasını istedim. Bana bir cevşen getirdi ama onu banyo hariç hiç  bir zaman çıkarmamam gerektiğini söyledi.

Bir gün aklıma tuhaf bir şey geldi ve cevşeni lavoboya girerken çıkardım ve elimi yüzümü yıkarken bir anda arkamda ayak belirdi, arkama döndüğümde hiç bir şey yoktu ama döner dönmez bir duvara çarpmış gibi hissettim kendimi.  O gün bugündür hiç çıkarmam. Belki korkunç değil ama açıklayamadığım çok daha fazlası da var hatta bana seslenen bir adam sürekli adımı sayıklaması, bir anda açılan kapılar, gözlerimi kapatınca gözümün önüne gelen aynı kız, bunun gibi şeyler çok garipti ve hissetmeden oluşan üstünüzde ki o basınç çok fazlasını yaşayanlarda var, bilirim.

Yani inanmayan yalan diye düşünen arkadaşlar siz fark etmeseniz de insanın başından bu tip şeyler bir defaya mahsus da olsa geçiyor, lütfen küçümsemeyin yalan diyerek bakmayın…!

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Ruh veya cin çağıranlar başına musallat alır. Asla yapmayın. Ömrünüz boyunca gitmez. Ayetel kursi okuyun. Besmelesiz yaşamayın.

  2. abiler ablalar ben rüyamda dayıma gitmiştim çok iyi bir bakıcımız olmuştu dayımda bakıcı vardı dayım ben ve kardeşimin bakıcısı olmuştu bir gün gözümüz kızarana kadar ders çalıştık ve kardeşimi aldırdı bakıcımız bizi kaldırmadı dersten ben biraz sinirlendim sonra ama belli etmedim taburayı aldı yüzüme vurdu ve yüzümde o acıyı tuvalete gittim kapıyı sertçe kapattım zıplaya zıplaya sinirli bir şekilde kapıyı sertçe kapattım birden hoplaya hoplaya bağırdım sonra benden beni bırak insandan hayvandan bile çıkamıcak ses çıktı ve birden yüzüm değişti 2 kere çıktı o ses ve kapıya vurdum ses çıkmadı anne diye seslendim oda çıkmadı gerçek hayatta ve rrüyamda ses olarak ancak fısıldama sesi çıkarta bildim çok korkunçtu gerçekti rüya olarak yalan atmıyom

  3. Bende bir keresinde evde annem ben ve kardeşim oturuyorduk birdenbire hepimizin duyacağı bir şekilde alkış sesi geldi üçümüzde duymuştuk. Kardeşim çok korktu annem bı anlam veremedi bende bişey anlamadım ama ses evin tam ortasından geldi hala bir anlam veremiyorum.

  4. Bir gün ablamla bilgisayardan cinler ile ilgili bir şeyler baktık. Daha sonra gece herkes yatınca çin çağırdık. Baktık birşey yok dalga geçmeye başladık. Sonra olacağı yok dedi ablam uyumaya gidelim dedi. Bende haliyle tamam dedim, biz ablamla aynı odada kalıyoruz. Ablam sabah bana kahvaltı’da gördüğü rüyayı anlatmaya başladı. Rüyasında yatakta uyuyormuş. Birden çirkin bir kadın belirmiş. Ablam çok korkup bana seslenmek için arkasına dönmüş. Bir de ne görsün!!! Benim parçalanmış vücudum birden o çirkin kadın konuşmaya başlamış. Ablama; bir daha bizimle uğraşırsanız ikinizinde sonu böyle olur demiş ve ablamın suratına sıvı birşey dökmüş. Bir anda ablam uyanmış. Ve suratı ıslakmış………

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu