Dehşet ÖyküleriKorku HikayeleriMurat Canpolat

Dehşet Veren Bir Hikaye; “Oyuncak Bebek”

Dehşet Veren Bir Hikaye; “Oyuncak Bebek”

Güney Illinois’in kırsal kesimlerinde bir oyuncak firması, bebek bekleyen adayları için son derece gerçekçi sesler çıkaran oyuncak bebekler üretmeye başladı. Fakat anlatılanlara göre anne adayları doğum yaptıktan sonra oyuncak bebekler sürekli ağlıyordu. Normalde oyuncak bebeğin ağlama sesini sallayarak susturmak mümkünken doğumdan sonra oyuncakları susturmak için sertçe sarsmak ve vurmak gerekmeye başladı.

Gün geçtikçe oyuncakları susturmak için ihtiyaç duyulan şiddet arttı. Sonunda oyuncak bebekler susturulamaz hâle gelince ebeveynler gürültüden kurtulabilmek için oyuncağın kafasındaki mekanizmayı parçalayabilmek umuduyla oyuncakları duvardan duvara vurmak zorunda kaldı.

Pek çok vakada anlatılanlara göre bu olaylar karşısında komşular, çocuk istismarı ihbarında bulunmak üzere polisi aradılar. Polisler olay yerine geldiklerinde kan sıçramış duvarlarda ve yerlerde bebeklere ait organ parçaları buldu. Annelerse polislerin neden geldiğine anlam veremiyorlar ve tek yaptıklarının aptal oyuncakları susturmak için duvara vurmak olduğunu söylüyorlardı; bir yandan da kucaklarındaki bebek şekli verilmiş boş kundağı pışpışlıyorlardı…

Alıntı-Gönderen – Murat Canpolat

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İLK BAŞTA GÖNDERDİĞİM KORKU HİKAYELERİ BAŞKA YERLERDE OKUYUP BEĞENDİĞİM ALINTI OLARAK GÖNDERDİĞİM HİKAYELERDİ. BUNLARIN SONUNDA ZATEN ALINTI İBARESİ YAPILDI. ZATEN BUNUN BİLDİRİMİNİ DAHA ÖNCE YAPTIM. SİTE EDİTÖRLERİ DE KABUL EDİP YAYINLADI.ONDAN SONRA GÖNDERDİĞİM TÜM HİKAYELER KENDİ YAZMIŞ OLDUĞUM HİKAYELERİMDİR. BUNU TEKRAR BİLDİRMEK İSTERİM. SEVGİ VE SAYGILARIMLA…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu