Aşk HikayeleriSizden Gelenler

Aşkın Tuhaf Başlangıcı

Aşk Hikayeleri

Aşkın Tuhaf Başlangıcı

Sadece bir bakış ile başlayan bir aşk hikayesi benimkisi. Tuhaf ama tutkulu bir aşk.
Ben kimseyi umursamaz bir kızdım. Erkeklerden nefret eden, ne olursa olsun umursamayan biriydim. Ve içimde hiç bitmeyen bir nefret vardı ta ki o kalbime dokunana kadar.

Tam gözlerime baktı, ama normal bir bakış değildi. O kadar duygu doluydu ki benim seneler önce kitlediğim kalbimi ve duvarlarımı yıktı. 5 saniyeden fazla 30 saniyeden az süren bir bakış ama gözlerimi ayırmamı engelliyordu.

Öyle derin bakıyordu ki gözlerimi kaçıramadım. Ama bir şey yapmalıydım ve yaptım. Sahte bir kahkaha attım. Ama sahte olduğu çok belliydi. Her zaman iyi bir oyuncu olmuşumdur başkalarını kandırmakta, duygularımı belli etmem ama o öyle bir bakmıştı ki her yerim alt üst oldu.

Duvarlarım yıkıldı, kalbimin kilidi kırıldı  biri kalbime yerleşti ve kendine göre döşedi. Kimsenin sözünü dinlemeyen ben onu dinledim. Bir bakışla her seyimi benden aldı. Sadece duygu yüklü bir bakışla…

Okuyucularımızdan Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu