Korku HikayeleriSizden Gelenler

Büyülü Kitap

Büyülü Kitap

Benim monoton bir hayatım var. sabah 06.00 da okula giderim 13.00 da evde olurum. Nedense bugün çantam okula giderkenden daha ağırdı. Yine bir gün okuldan eve geldim. üstüme rahat bir şeyler giyip yüzümü yıkadım. Sonra kahvaltı yapmaya başladım. Kahvaltı yaptıktan sonra biraz dersime bakmak için çantama baktım. Birde ne göreyim benim olmadığından emin olduğum kapkalın bir kitap. Kitabın ön yüzünde Arapça yazılar yazıyordu ve kitabın tam ortasında Bophomet vardı. Kitabı açtım garip şekilli resimler vardı. Ve yine Arapça yazılar yazıyordu. Kitap birkaç gün bende kaldığında evde garip sesler izlenme hissi ve rüyalarımdaki korkunç şeyler gibi olaylar başladı.

Bugün Banyo yapmak için banyoya girdim. İlk suyu döktüğümde sağ kolum çok pis şekilde yandı. Kocaman bir çizik izi fark ettim şok olmuştum. Su dökmeden önce acımıyordu. Su döktükten sonra acımaya başlamıştı. Bundan kimseye bahsetmemeye karar verdim. Yarın olduğunda saatin 07.00 olduğunu fark ettim. Geç kalmıştım. Üstümü başımı toparlamadan koştum okula. Okula geldiğimde sınıfa geçtim. Herkes bana bakıyordu. Utandım. Hoca, “oğlum bu ne hal?” dedi. “Kusura bakmayın hocam geç kaldım diye toparlanamadım,” dedim. “Oğlum onu demiyorum yüzündeki çizik ne?” Anlıma dokundum. “Çabuk lavaboya” dedi. Aynaya baktığımda arkamda Bophomet’in silüetini gördüm. “Kimseye Bahsetme,” dedi koktum ve bağırdım. “Hayaldir” dedim. Takmadım. Anlım çok kötü olmuştu. Çok derin çizilmişti. Kolumdan çok daha derin çizilmişti. Biraz temizledim ve tekrar sınıfa geldim. “Acıyor mu?” diye sorunca, “hissetmemiştim bile hocam,” dedim. “Allah Allah yaa” dedi.

Okuldan eve geldim. O kitabı da alıp hemen alanında uzman bir hoca buldum, durumu anlattım ve kitabı verdim. Söylediğine göre; bu kitap büyülü bir kitapmış. Ve durum çok ciddiymiş. Büyüyü çözmenin tek yolu gece tam 00.00 da zifiri karanlık bir odada kare şeklinde 4 mum yakıp 10 tane ayna kırmakmış. Şok oldum. Bir sıkıntı çıkar mı dediğimde ben sana yapman gereken her şeyi anlatacağım dedi. Hocayı evime çağırdım. Ama bu işlem için kendi evinde yeri varmış. Saatin 11.40 olmasını bekledik. Bana ne yapacağımı anlattı arkadaki seslere odaklanmamam gerektiğini söyledi. Beynimdeki şekillere de odaklanmamam gerektiğini de söyledi. İyi şeyler düşün dedi. Her ayna kırıldığında 1 nas 1 felak suresi oku dedi. Tamam dedim 00.00 olmuştu. 4 tane mumu kurduk. 1 tane ayna verdi elime. Zifiri karanlıktı karenin içine oturdum. 10 tane aynayı kırdım ve nas felak suresini okudum. Ama arkadaki seslere ve beynimdeki şekillere odaklanmamak mümkün değildi. buna direnmek zorundaydım ve başardım. “Gel çabuk,” dedi. “Oldu içindeki büyü çıktı,” dedi.

İçimi huzur kaplamıştı. “Bunu bana kimin yaptığını bulabilir miyiz?” diye sordum. “Evet çözümü var,” dedi. Bir tas suyun içine kurşun döktü ve uzun uzun baktı, bir şeyler okudu. Büyü yapan kişinin adını duyunca çok şaşırdım. Bana bu büyüyü yapan en iyi  arkadaşım Murat’tı. İşte o an büyük bir şok yaşamıştım. Ve kabustan uyandım. Meğer bunca zamandır istemeden astral seyahat yapıyormuşum.
Hikayeyi Gönderen – Run4Live

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Fena değil ama anlatım kötü. Korku hikayesi ihtiyacınız varsa irtibata geçebilirsiniz arkadaşlar. Onedio yazarlarından daha hızlı yabancı metinleri dilimize çeviriyorum:)

 2. Anlatım çok kötü, her ikayede ‘duydum,gördüm,önemsemedim,takmadım’ cümleleri mevcut,banel gelmeye başladı bu söylemler, anlatım düzeni çok bozuk, buna odaklanırsanız daha başarılı hikayeler yazabileceğinize inanıyorum.

 3. Astral seyehat yapıyorsan eğer kabustan nasıl uyanabiliyosun
  Astral seyahat yapan insanın bedeni yatakta olur ve seni kimse görmez oraya gidip o kadar şey yapamazsın.
  Tamamen hayal dünyası.
  Aksini idda edebilirsen ben buradayım !

  1. Alstral seyehatta beden ayakta olmaz ruh bedenden çıkar ve geri dönmeme tehlikesi de var. Ruh boyutlar arası gezebilir başka ülke veya şehirlere gidebilir. Astral seyahat rüya değildir. Gittiği yerler ve olaylar gerçektir fakat astral seyahat yapan kişi herkesi görse de kimse onu göremez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu