Korku HikayeleriSizden Gelenler

Bilinmeyen Dosya

Bilinmeyen Dosya

Korku Hikayesi Oku; Her gece olduğu gibi bilgisayarımın başındaydım. Tek ve işsiz olduğumdan dolayı bilgisayarda kimse beni rahatsız edemezdi bu iyi bir şeydi benim için.

Bir gün bir gece tekrar bilgisayarda iken bir oyun indirmeye karar verdim. Oyun inmişti dosyalardan oyunu kuracaktım ki garip bir dosyaya rastladım. Dosyaya tıkladım ve dosyanın içinde bir uygulama vardı. İsmi ve indirilme vakti yazmıyordu bende oyunla gelen bir virüs sandım. Dosyayı silmeye çalıştım ama silinmedi sonra virüs temizleyici uygulamayı açtım ve virüs temizletme işlemine başlattım.

Aradan bir on dakika geçti virüs temizleme uygulaması işi bitirdi ama garip bir şey vardı. Virüs temizleme uygulamasından bir bildirim geldi. Bildirimde şu yazıyordu “Bilgisayarınızda virüs bulunamamaktadır.” Bu garip bir şeydi. Kontrol için dosyalara girdim ama hala oradaydı o isimsiz garip dosya. Sonunda karar verip uygulamayı açtım uygulama direk açıldığı gibi beni bir internet sitesine yönlendirdi. Site çok garipti çünkü sitenin her hangi bir uzantısı yoktu. Bu fark ettikten sonra bir canlı yayın başladı.

Yayın başta simsiyah bir ekranla başladı sonra hafifçe ekrana ışık yansıyordu. Bundan bir kaç dakika sonra yayın yapan kişi bir yere hafifçe vurdu galiba bu yayıncı kutu gibi bir şeyin içindeydi. Birkaç kez vurduktan sonra vurmaları kesti ama her tıklayışı çok sesliydi ve evimde yankılanıyordu. Bilgisayarın sesi çok kısık olmasına rağmen sonra yayıncı kamerayı bir yere yükseltip bir yeri gösterdi ve o an anladım ki bu yayın benim yanımdaki dolabın içinden yapılıyordu…

Sizden Gelenler

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. BİZDE dolabın kapağı açıktı hemn koşup kapağa baktım içeri kamera koymama rağmen dolapta bir tek masa kamerası vardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu