Korku Hikayeleri

Dehşet Anlar (Part IV )

Dehşet Anlar (Part IV )

Etrafımızı sarmaları bir yana, deli gibi koşuşturuyorlar ve çok hızlılardı. Beyaz varlık olduğu yerde duruyordu. 3 Harfliler ile aramızda 10 metre kalmıştı ve beyaz varlığı çekiştirmeye başladım. O sırada 3 harfliler teker teker bir şeye çarptılar ve yere serildiler. Anlaşılan beyaz varlık bir kalkan oluşturmuştu.
Ona artık kurtarıcı diyecektim. Bir anda karanlık bir yerde doğruldum. Tıkırtılar geliyordu ve kurtarıcı etrafı aydınlatıyordu. Bir arabanın içindeydik annem, babam, dedem yanımızdaydı. Annem ve babamdan korkmadım fakat dedem artık gözümde cayır cayır yanan kötü bir insandı. Kurtarıcı bana ”Korkmana gerek yok, sana bir şey yapamazlar.” dedi ve arabada olduğumuzu fark ettim. Korkuyordum çünkü üstünde yazı yazan arabadaydık. Araba durdu ve kapılar kendiliğinden açıldı, dışarıdan gelen beyaz ışık neredeyse beni kör yapacaktı. Işık kesildi ve 3 harfliler geldi ama korkmuyordum çünkü yanımda kurtarıcı vardı. Bir süre aralarında bir şeyler konuştular ve bana konuştuklarını anlattı. Onların bizi bırakacaklarını, bir daha peşimize takılmayacaklarını ve ailemi geri vereceklerini söylemişler. Buna karşılık dedem onlarla kalacak ve her yıl öldüğü gün akrabalarının evinde gözükeceğini, süresi bittiği zaman 3 harfliler gözüküp onu alacak ve arabaya bindirip kendi alemlerine götüreceklermiş.
Ben ona arabanın ne anlama geldiğini soracaktım ve artık kendimi rahat hissedecektim :
-Peki araba ne anlama geliyor ?
-Araba, sana gözüken 3 harflilerin yaratmak istediği fark dır. Ölen kötü kişileri o arabaya koyup gidene kadar işkence yapar, canlarını yakarlar.
Tırsmıştım ve çıldıracaktım ama ailem yanımdaydı ya daha mutlu olamazdım.
2 Yıl sonra bir kardeşim oldu. Doğarken kolunda garip bir yazı yazıyordu. Bu arabadaki yazıydı! O an kurtarıcı yanımda belirdi ve o yazının anlamının ”Ölüm” olduğunu söyledi. O yazı 2 yıl hiç yok olmadı ve kardeşim, ne zaman bir kaza geçirecekken kurtuluyordu. Tahminim bu yazı sayesinde olduğuydu. Artık 3 harfliler den korkmuyordum çünkü hepsi kötü niyetli değildi.
Bazıları çok zarar verir, başımızdan ayrılmazlar ki bu o 3 harfli kabilesinin özelliğidir. Eğer onlardan korkarsak dahada tepemize çıkacağı anlamına gelir. Ben bu yaşadıklarımdan bir ders almıştım ve her insana iyi demeyecektim. Dedem buna örnekti. Herkes benim deli olduğumu düşünmüştü fakat onlarda artık bana inanıyordu. Dedem gibi olmayacaktım ve asla ama asla o 3 harfliler ile uğraşmayacaktım olacakları bildiğim için.

Eyzxtrr

Gülten AJDER

Kitap okumayı seven insanlar daha zeki ve daha başarılı olurlar. Bende bu yüzden kitap okumayı sevdirmek istedim bu site ile. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye bir işin ucundan tutmak isteyen birisiyim.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu